
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#11
|
|
Jest chujowo ,ale stabilnie- jakze trafne hasło
generalnie moze oni mysleli ze pobiegaja szybciej pierwsze 15 minut i juz bedzie lajt? bo niezabrdzo rozumiem umieja gra czy nie? tzn plan byl 15 minut gramy ,reszte opierdalmy ?bo nie wiem o co kaman zdrugiej strony 2 gole fuksem ,to moze podlamac.. niewiem dokad to zmierza,dzis mecz nam nic nie odpowiedzial ,ale widac ze oni cos tam jednak potrafia. P.S Cvetan wez sie przezuc na jakies tekwondo czy inne karete ,padac na glebe juz doskonale potrafisz.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 05.10.2012 o godz. 23:40.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|