
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#1
|
|
We Wiśle Petrescu się nie sprawdził. Był krótko ale na grę nie dało się patrzyć. Możliwe, że nawet 3 lata by nic nie dały i dalej by się na grę nie dało patrzyć ale tego się nie dowiemy. Ludzie oceniają Petrescu przez pryzmat sukces z Unireą co jest okey ale Unirea i Rumunia to co innego niż Wisła i Ekstraklasa. We Wiśle się nie sprawdził i już. A czy by się sprawdził na dłuższym dystansie tego nie wiadomo.
Pareiko 3: puscił szmatę, ale z 6 metrów więc trudno go winić... ładna parada w 90 minucie choć wtedy to już mecz był rozstrzygnięty Jovanović 1: koszmarny pseudopikarz Głowacki 3: wolny, wolny, wolny... Czekaj 1: kręcili nim wszyscy we wszystkie strony Frederiksen 1.5: jw Melikson 4: niby szarpie ale tak mniej więcej od roku niewiele z tego wynika Wilk 1: występ bez komenatrza Garguła: 3 ładny strzał a poza tym, szarpnął raz w drugiej połowie a tak to koncentrował się na żuciu gumy (80 Uryga): bez noty Chrapek 5: ciekawy grajek, mogą być z niego ludzie (60 Boguski) 1: pół godziny "grał"? Iliev 4: sił na 45 minut, przyzwoity początek a potem już na swoim poziomie (69 Szewczyk) Genkow 1: chyba jeszcze leży na murawie... 5:1 to było jakoś po fecie albo przed fetą...
Ostatnio edytowane przez thechris : 05.10.2012 o godz. 22:32.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|