The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.10.2012, 12:13
A ja stawiam na wyrównaną grę w piłkę, wynik jest sprawą otwartą. Jak ktoś 30 km biegnie z worem kamieni na plecach i nagle ten wór zrzuca to mimo tego że jest baardzo zmęczony zdaje mu się że bez wora mógłby spokojnie biec jeszcze 300 km.

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo ze nam nigdy w Warszawie mecze nie lezaly .Przegrywalismy tam nawet z Uche ,Szymkiem i Kosą.

Teraz gdzie mamy 11 pozorantów gry w pilke nozną ciezko pisac cokowliek co bych ich obronilo od ostrego w.......u i spadku w strefe spadkową.

welcome in hell
Bo gdybyśmy wtedy nawet na Legii wygrywali to wygralibyśmy ligę z 30 pkt przewagi .

Teraz nadzieja jest dużo większa niż tydzień temu. Kula nie raz na Legii wygrywał.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.10.2012 o godz. 12:21.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.10.2012, 12:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A ja stawiam na wyrównaną grę w piłkę, wynik jest sprawą otwartą. Jak ktoś 30 km biegnie z worem kamieni na plecach i nagle ten wór zrzuca to mimo tego że jest baardzo zmęczony zdaje mu się że bez wora mógłby spokojnie biec jeszcze 300 km.
http://kibole.wroclaw.pl/kibice-warszawy.html
Bo gdybyśmy wtedy nawet na Legii wygrywali to wygralibyśmy ligę z 30 pkt przewagi .

Teraz nadzieja jest dużo większa niż tydzień temu. Kula nie raz na Legii wygrywał.
A co jest tym worem, jeśli wolno zapytać?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.10.2012, 12:41
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
A co jest tym worem, jeśli wolno zapytać?
Najogólniej, filozofia gry "faster, faster" . Czyli zamiast własną konstruktywna grą starać się zmusić przeciwnika do błędu, liczenie na wykorzystanie błędów które przeciwnik popełnił niesprowokowany przez własne frajerstwo lub tych wynikających z wszechobecnego chaosu na boisku. Tak się gra do poziomu IV ligi. Uwierz że próba zmuszenia do takiej gry ludzi potrafiących grać w piłkę to właśnie wrzucenie im na plecy wora kamieni.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.10.2012, 14:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Najogólniej, filozofia gry "faster, faster" . Czyli zamiast własną konstruktywna grą starać się zmusić przeciwnika do błędu, liczenie na wykorzystanie błędów które przeciwnik popełnił niesprowokowany przez własne frajerstwo lub tych wynikających z wszechobecnego chaosu na boisku. http://kibole.wroclaw.pl/relacja2.html Tak się gra do poziomu IV ligi. Uwierz że próba zmuszenia do takiej gry ludzi potrafiących grać w piłkę to właśnie wrzucenie im na plecy wora kamieni.
Czyli sądzisz, że pressing i latanie za rywalem miało go zmusić do błędu, przez co mniej było gry w piłkę, a więcej bieganiny i chaosu?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:43.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:40.