
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#1
|
|
A ja stawiam na wyrównaną grę w piłkę, wynik jest sprawą otwartą. Jak ktoś 30 km biegnie z worem kamieni na plecach i nagle ten wór zrzuca to mimo tego że jest baardzo zmęczony zdaje mu się że bez wora mógłby spokojnie biec jeszcze 300 km.
.Teraz nadzieja jest dużo większa niż tydzień temu. Kula nie raz na Legii wygrywał.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 03.10.2012 o godz. 12:21.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#2
|
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#3
|
|
Najogólniej, filozofia gry "faster, faster"
. Czyli zamiast własną konstruktywna grą starać się zmusić przeciwnika do błędu, liczenie na wykorzystanie błędów które przeciwnik popełnił niesprowokowany przez własne frajerstwo lub tych wynikających z wszechobecnego chaosu na boisku. Tak się gra do poziomu IV ligi. Uwierz że próba zmuszenia do takiej gry ludzi potrafiących grać w piłkę to właśnie wrzucenie im na plecy wora kamieni.![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
#4
|
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 14:43.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|