
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#1
|
|
Legia nie gra lepiej od pozostałych drużyn w lidze. Tzn. gra lepiej od najsłabszych czyli od GKS-u, Wisły, Podbeskidzia i Korony, które dość wyraźnie odstają od reszty i to powinno wystarczyć im do wygranej. Te 12 zespołów prezentują dość wyrównany poziom i Legia się tu niczym nie wyróżnia. Mecz się może różnie potoczyć. Jeśli Wisła straci bramkę w pierwszej minucie to może być wysoko. Ale skoro Gliwiczanie obijali trzykrotnie poprzeczki to Legioniści może dla odmiany będą obijać słupki. Trzeba przyznać, że fart Wiśle sprzyja w tym sezonie niesamowicie więc niewykluczone, że skończy się skromnym 2:0. Ja jednak obstawiam wyżej:
Mój typ: Legia - Wisła 4:0 0 22: Myślę, że wraz z kolejnymi golami Sagana i Ljuboji się rozkręcicie Odkąd pamiętam to na czas meczów z Wisłą zawieszacie broń... Swoją drogą to tą sygnaturką to się chwalisz czy się żalisz
Ostatnio edytowane przez thechris : 02.10.2012 o godz. 10:35.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|