
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły |
|
39 | 42,39% |
| Remisem |
|
19 | 20,65% |
| Zwycięstwem Lechii |
|
34 | 36,96% |
| Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze
Offline |
#18
|
|
Jaka dobra defensywa w koncowce moglismy z niczego stracic ze dwa gole, kiedy Lechia wieksza iloscia pilkarzy podeszla pod nasze pole karne, pierwsza polowa jak to wygladalo Traore kontra 5 naszych, zreszta druga polowa to rozpaczliwe bronienie sie calym zespolem,ostatnie 20 minut stoja i patrza jak pilka krazy w okol nich,wlaczajac sie do udzialu w grze dopiero od 30 metra naszej bramki, gramy jak zespol broniacy sie przed spadkiem.Co ten Boguski tu jeszcze robi, z taka technika powinien grac w I lidze, Sikorski, ktory go zmienia jest jeszcze gorszy.Dla mnie Probierz w niczym sie nie wybronil w tym meczu, zespol jest w takim kryzysie ze szok.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 23.09.2012 o godz. 08:58.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|