
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Mecz Wisła Kraków - Lechia Gdańsk zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły |
|
39 | 42,39% |
| Remisem |
|
19 | 20,65% |
| Zwycięstwem Lechii |
|
34 | 36,96% |
| Głosujących: 92. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#17
|
|
Wczoraj dobry mecz zaliczyła nasza defensywa , Bunoza , Czekaj , nawet Fredrkisen . Burlidze należy się kolejna bura , czekam na zdrowego i w formie Jovanovicia .
poza tym osobne brawa należą się Jaliensowi , biegał jak nie on po całej szerokości boiska , podchodził nawet pod obrońców przeciwnika czy walczył w narożnikach boiska . Jeśli i tym razem kibice go nie docenią to nie wiem co musiałby jeszcze zrobić . Dobry mecz Meliksona , dobry Genkova , Wilka . Poprawny Szewczyka i Boguskiego . |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|