
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie? | |||
| Nic mnie już nie zaskoczy |
|
75 | 41,44% |
| Porażki |
|
33 | 18,23% |
| Przebudzenia Wisły! |
|
32 | 17,68% |
| Walki, ambicji, charakteru! |
|
41 | 22,65% |
| Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN
Offline |
#91
|
|
Niesamowite, jak można gwizdnąć takiego karnego? :/
![]()
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#92
|
|
Nie ma co sie sprzeczać, gramy fatalnie, sytuacji brak a strzałów za dużo, 3/11 no kur.. 2 tygodnie przerwy, widzi ktoś jakieś różnice. Sorry ale dla mnie Probierz nie ma pomysłu na grę. Ja rozumiem żeby jakieś postępy były ale ich brak. Garguła 2-3x dotknął piłke.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#93
|
|
Jeżeli Probierz dalej będzie wystawiał na środku pomocy tego idiotę Gargułe to witaj I ligo
....a aż się prosi aby Melikson był w środku a Szewczyk na lewej, ale Orbit chyba płaci Probierzowi za to że gra inaczej tego nie wytłumaczył.... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#94
|
|
Niesamowite jak można dac taką żółtą kartkę.
Liczmański, ty bucu |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#95
|
|
CHUJA a nie różnica. Jedyny pozytyw to Bunoza,który jeszcze jakos trzyma tą defensywe.
Co do karnego gdybyśy grali na normalnym poziomie to jeden gol z karnego nie powinien nam zrobić krzywdy ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#96
|
|
Co to za różnica.
W poprzedniej kolejce sędzia nie podyktował przeciwko nam karnego z Polonią, a Pogoń przegrała bo podobnie śmiesznym karnym w Gliwicach. Paradoksalnie faul na Genkowie to bardziej ewidentny karny niz ten dla Pogoni. Weszlo mialo rację (patrz punkt 5) -> http://www.weszlo.com/news/11833-Wra..._o_ekstraklase Cytat:
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#97
|
|
Trzymanie Garguły to kpina.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#98
|
|
Czemu do jasnej cholery nie gramy pressingiem, co sił nam nie starczy, to kto przygotowywał drużynę do ligi....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#99
|
|
No tak, sędzia, sędzia, sędzia. Do 41 minuty to można było walnąć Pogoni bramkę albo ze dwie bo to cieniutka drużynka więc nie ma co pitolić o sędziowaniu.
Drużyna jest przygotowana na 25 minut a później oddycha rękawami. Jakiś absurd. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#100
|
|
Takie karne to można w okręgówce gwizdać.
Dopóki Wisła nie będzie niemal w każdym meczu przeważać stwarzać sporo sytuacji dopóty takie karne, wyniki będą miały miejsce,. Raz dla nas, raz dla nich. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#101
|
|
A Lyczmański zotrał przecież uznany za sędziującego pod Wisłe w zeszłym sezonie więc pokazuje swoją bezstronność
w I połowie njpierw odgwizduje spalonego (nieprawidłowo) Genkowa gdy wychodzi sam na sam potem gwiżdże karnego bo Kolendowicza zdmuchnął wiatr a potem w podobnej sytuacji Genkowowi wali żółtko. Tak naprawdę gramy w 10 bo Garguła w środku to tak naprawdę bardziej słup niż piłkarz. Melikson na lewej to niestety pomyłka i jęzeli za Orbita nie wejdzie Szewczyk to Probierz ma coś z główką porąbane. ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#102
|
Jestem dziwnie pewien, że na drugą połówkę wyjdziemy w o wiele lepszej dyspozycji i skończy się 1:1. Postawy pojedynczych zawodników oprócz Meliksona nie ma co komentować. Bezkształtna masa. A Wilk niech nie strzela z dystansu, bo on chyba dla nas nigdy nie strzelił gola z takiej pozycji. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#103
|
- przygotowanie Wisły do sezonu przez Probierza - durne decyzje Liczmańskiego To chyba proste? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN
Offline |
#104
|
|
Różnica żadna, bo rzeczywiście gramy piach tak czy siak. Ale karny zaiste kosmiczny, dawno nie widziałem takiej groteski (nawet w naszej buraczanej lidze).
![]()
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#105
|
|
A Probierz pisze chyba jakąś powieść na ławce
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN
Offline |
#106
|
|
Robi listę swoich fantów, które musi zgarnąć z Reymonta po zwolnieniu.
![]()
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#107
|
|
fuuck. 2:0. Masakra.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#108
|
|
Przegrywamy 0:1, Probierz nic nie robi, przegrywamy 0:2 dalej nic. Jak strzelą nam trzeciego to Probierz sie może obudzi i zmieni kogoś... Dla mnie Burliga, Duńczyk, Orbit to gracze beznadziejni w tym meczu.
Mecz przegrany. Fatalna gra....
Ostatnio edytowane przez syryls : 14.09.2012 o godz. 21:07.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#109
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay
Offline |
#110
|
|
Dlaczego Chrapka? Przecież chłopak dobrze grał i fajnie mu to wychodziło... Czemu nie Gargułe?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#111
|
|
Garguła ma immunitet. Jedyny plus w porównaniu z ostatniego meczu to to że przegramy pewnie dwoma bramkami. A Probierz chyba usnął i dalej mysli że Wisła remisuje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#112
|
|
Chcecie robic cos pozytecznego dla Wisły to - hala Wisły i futsal, koszykarki i siatkarki. Polecam. A teraz lepiej obejrzec końcówke batmana na TVN. Siły skierujcie na hale Wisły. Inne sekcje nas potrzebują i co najwazniejsze potrafią to docenić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#113
|
|
Chrapek gra taką samą padake jak i reszta. Większość z tych piłkarzy to poziom 2 ligi, i z taką grą mogą tam trafić.
![]()
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
#114
|
|
ciekawe czy odnajdą się teraz zwolennicy talentu polskich młodych trenerów. Tacy goście to są dobrzy na zawodników bez osiągnięć i w gazie. Fornalik w reprze i Probierz w Wiśle pokazuję ile wart jest ich warsztat.
Drużyna jest słaba fizycznie a taktycznie to jest B-Klasa. Tu wystarczy średniej klasy trener, ale z doświadczeniem i wrócimy na właściwe tory. A nie wschodząca gwiazda trenerki. |
|
|
|
Guest
|
#115
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#116
|
|
Zasłużenie proszę pana, bo my nie umiemy grać w piłkę...i brawa dla Szczecina.
![]()
.
. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#117
|
|
no i co można powiedzieć po takim meczu?
tylko nie mówcie mi, że to wina Probierza |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)
Offline |
#118
|
|
Zlego slowa nie powiem o Wisle dzisiaj.
Formy nie ma, to wiadomo. Jednak to co gwidaly te czarne Paly to przechodzi ludzkie pojecie!!! Wydymali nas bez gumy. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#119
|
|
Pisałem przed pierwszą kolejką że mamy bardzo łatwy w teorii start ligi i jak źle wejdziemy w tą ligę to może być naprawdę bardzo ciężko się obronić przed spadkiem. Skład jest znacznie słabszy niż ten który zajął ósme miejsce w lidze. Każdy punkt może być na wagę utrzymania.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#120
|
|
Generalnie mecz na 0-0, niestety Pogoń grała w dwunastu. Do tego, że ch*** gramy, to się już przyzwyczaiłem, ale tym razem chyba nie zasłużyliśmy na porażkę.
PS. Mam nadzieję, że pana Lyczmańskiego zawieszą. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|