The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czego się spodziewasz po meczu w Szczecinie?
Nic mnie już nie zaskoczy 75 41,44%
Porażki 33 18,23%
Przebudzenia Wisły! 32 17,68%
Walki, ambicji, charakteru! 41 22,65%
Głosujących: 181. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.09.2012, 10:11
Ja widziałbym skład na następny mecz następująco :
Pareiko
Jovanović - Głowacki - Bunoza - Burliga ( Frederiksen )
Wilk - Chrapek
Iliev - Szewczyk - Melikson
Genkov
A oto moje wytłumaczenie : Pareiko mimo ,że ostatnio popełnił błąd to jednak jeszcze nie wyczerpał zaufania , Bunoza jako partner Głowy ponieważ z trójki stoperów walczących o jedno miejsce u boku Arka zaprezentował się zdecydowanie najlepiej - ba w tym meczu w którym zagrał był nawet pewniejszym punktem od Arka . Boki obrony mamy fatalne dlatego liczę na Marko , on wie o co chodzi w grze na tej pozycji tylko musi być zdrowy i przygotowany pod względem fizycznym . Na lewej albo Burliga albo Fred , żaden mnie nie przekonuje ale ktoś musi tam zagrać a nie jestem takim ryzykantem żeby wystawiać Kew .Ostatnio mniej zawalił ( bo nie można napisać że zagrał lepiej ) raczej Duńczyk ale dałbym jeszcze szanse Buremu . Wilk w środku ponieważ ktoś musi wykonywać czarną robotę w środku pola a On przynajmniej może biegać przez 90 minut , Sobol ostatnio miał ogromne problemy kondycyjne a Uryga jest świeżo po kontuzji . Wybór Chrapka nie powinien dziwić ponieważ On jest po prostu lepszy pod każdym względem od Guły . Skrzydła Maor - Ivica by siali popłoch w szeregach obronnych przeciwników i stwarzali przewagę wygrywając pojedynki . Szewczyk w środku ponieważ w ostatnim meczu pokazał że ma zmysł do gry kombinacyjnej ,asysta majstersztyk , w dodatku dośrodkowywał ze stałych fragmentów gry i wychodziło mu to dobrze a jak wiadomo dobre wrzutki i dalekie dokładne podania oraz przegląd pola są podstawowymi elementami u rozgrywającego czy ofensywnego środkowego pomocnika i myślę że On to ma aczkolwiek na jakieś wiążące opinie jest jeszcze stanowczo za wcześnie jeśli chodzi o tego zawodnika . No i na szpicy Genkov - jest w dobrej formie ale musimy przeważać , mieć inicjatywę i stwarzać sytuacje jako drużyna żeby Bułgar mógł zabłysnąć .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:01.