
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim rezultat w sobotę zakończy się mecz Podbeskidize - Wisła | |||
| Zwycięstwem gospodarzy |
|
6 | 4,58% |
| Remis |
|
26 | 19,85% |
| Zwycięstwo Wisły |
|
99 | 75,57% |
| Głosujących: 131. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#40
|
|
Cytat:
A szkoda bo Głowacki rozsądny facet pewnie szybko rozeznał się w sytuacji naszych napastników i jego wczorajszy występ w lidze plus można odczytać jako poparcie dla transferu Pawła. Również chciałbym aby Wisła ściągnęła młodego utalentowanego napastnika jednak wiem kto decyduję u nas o transferach. Probierz też w Jagiellonii pudłował często... Wiadomo że decyzji o transrze nie podejmuj się jednoosobowo tak czy inaczej podziwiam tu Adama Nawałkę, który trafia z transferami.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 27.08.2012 o godz. 20:34.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|