The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.08.2012, 13:50
Dariook, ty jestes chyba nienormalny.

Cytat:
Gdzieś ty wyszukał że ja sugeruje ze z powodu odejscia dwoch mlodych Legia przegrala mistrza? Wytłumaczę ci tak najprościej jak potrafię, ja twierdzę :
Po odejsciu R. i B. tak zajechało młodą jakością(czytaj : Wolskim i Zyro) w Legii że w naszej buraczanej lidze przegrali pewnego mistrza z kretesem
Czyli taka z nich jakoś że w tak buraczanej lidze nie potrafili zbalansować odejścia R i B. Kumasz inteligencie? Więc wracaj do swojego swiata a nie zawracaj dupy.
Sugerujesz jasno i wyraznie. Legia przegrala pewnego mistrza bo Zyro i Wolski nie potrafili zastapic Rybusa i Borysiuka.

Oczywiscie, kolejny juz raz nie odnosisz sie do faktow. Wolski byl jedynym jasnym punktem Legii na wiosne (gole z LKS-em, Belchatowem, Podbeskidziem i Korona). Co do Zyry to sie zgodzie, bardzo rzadko dawal jakosc na wiosne. Czyli to samo co... Radovic czy Ljuboja z wiosny.
Ergo, czy to Ci sie podoba czy nie, na wiosne zawiodla starszyzna a nie mlodziez. Slaby Radovic, slaby Gol, slaby Vdroljak, sredni Ljuboja...


----------------------------------
Jestes takim ekspertem ze porownujesz mlodego Maleckiego z mlodym Wolskim. Przekracza twe zdolnosci ocena potencjalu technicznego czy taktycznego zawodnikow? Malecki wielkiego potencjalu nie mial nigdy; technicznie zawsze byl bardzo slaby. Sorry, ale bez techniki gowno a nie potencjal masz.

Wymieniasz tez Czekaja ktory koordynacje ma na poziomie robocopa. Jest jasne ze na scauta to ty bys sie nie nadawal...
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 24.08.2012 o godz. 14:09.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:23.