
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#11
|
|
Dariook, ty jestes chyba nienormalny.
Cytat:
Oczywiscie, kolejny juz raz nie odnosisz sie do faktow. Wolski byl jedynym jasnym punktem Legii na wiosne (gole z LKS-em, Belchatowem, Podbeskidziem i Korona). Co do Zyry to sie zgodzie, bardzo rzadko dawal jakosc na wiosne. Czyli to samo co... Radovic czy Ljuboja z wiosny. Ergo, czy to Ci sie podoba czy nie, na wiosne zawiodla starszyzna a nie mlodziez. Slaby Radovic, slaby Gol, slaby Vdroljak, sredni Ljuboja... ---------------------------------- Jestes takim ekspertem ze porownujesz mlodego Maleckiego z mlodym Wolskim. Przekracza twe zdolnosci ocena potencjalu technicznego czy taktycznego zawodnikow? Malecki wielkiego potencjalu nie mial nigdy; technicznie zawsze byl bardzo slaby. Sorry, ale bez techniki gowno a nie potencjal masz. Wymieniasz tez Czekaja ktory koordynacje ma na poziomie robocopa. Jest jasne ze na scauta to ty bys sie nie nadawal...
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 24.08.2012 o godz. 14:09.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|