The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2012, 10:55
Mati_ napisał(a):Wyświetl post
Powiem tak, chyba większość z Was chciałaby, żeby Wisła wygrała 10-0 i aby Luboński miał 20% posiadania piłki.

Zobaczcie jednak, że ten Luboński ograł kilka dni temu GKS Katowice w dobrym stylu. Ktoś może powiedzieć, że oni grają w 3 lidze, ale chłopaki walczą i może jak będą mieć finanse to w przeciągu 2-3 sezonów bedą grać na zapleczu T-mobile.

3-1 z Piastem, 5-0 z Lubońskim i ciągle narzekania. Jeszcze dwa miesiące temu mieliśmy dramat - wszem i wobec ogłaszano, że nadchodzą ciężkie czasy dla Wisły. Ja tych cięzkich czasów nie widze. Przeciwnie, takim składem i całkiem niezłą grą jestesmy obok Legii kandydatem do mistrzostwa.
Nie masz racji Mati bo nawet gdybysmy wygrali 10-0 i tak grono malkontentow i internetowych trenerow wylewaloby swoje zale. W tamtym roku ograllismy Limanovie ledwie 2-1 (poznie wiadomo vo) wtedy pisano ze takie mecze powinnismy wygrywac po 5-0, wczoraj wygralismy i to samo grono znowu niezadowlone. Nie wymagam zachwycania sie nad wczorajszym meczem bo nie ma nad czym ale przeginanie w druga strone z marudzeniem tez jest smieszne.
Nagle wielu jest zaskoczonych ze Gargula Sikorski czy Jaliens zagrali slabo... A jak mieli zagrac skoro od roku dwoch graja na takim poziomie?

Ja zawsze staram sie szukac pozytywow nawet jak jest ich malo i dazenia do lepszego - nie cierpie zrzedzenia i plakania.
1) Melikson zagrał świetnie - malkontent juz sie martwi co bedzie jak zlapie kontuzje
2) Genkov zrobil co do niego nalezalo - malkontent powie ze za duzo pudlowal
3) Sikorski podmeczyl rywala Quito to swietnie wykorzystal oby tak w ludze
4) na obecna chwile w obronie gramy 4 stoperami, kazdy mecz zagrany na zero z tylu trzeba przyjmowac z pocalowaniem reki
5) Boguski daje nadzieje ze moze ten sezon bedzie w koncu takim w ktorym dolozy cegielke do sukcesu zepolu

Cały post z lekkim sarkazmem, pierwsze koty za ploty, forma ma rosnac wiec tzreba zaufac tym ktorzy za to odpowiadaja.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:57.