
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
Nie.
Niektorzy byliby zadowoleni gdyby 10:0 było po pierwszych 20 minutach, a potem kontrolowanie gry i unikanie kontuzji. ![]() Jak się dobrze zastanowić, mieliby rację... ![]() Przeciez chodzi o to, że nie jest dobrze kiedy z III ligowcem męczymy sie do 60 minuty. A gdyby im w tym czasie coś wpadło? Dlatego lepiej zrobiło Pilzno z Ruchem. Bum, bum w pierwszych 20 minutach. Pokazanie kto tu rządzi, a potem można sobie pograc w pileczkę. Jeśli tego nie potrafimy z III ligowcem, to nie będziemy umieli tym bardziej w lidze
Ostatnio edytowane przez FraMat : 11.08.2012 o godz. 17:14.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|