The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.08.2012, 20:08
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Zwróć uwagę, że rozmawialiśmy cały czas o stanie naszej piłki do dnia dzisiejszego. I w tym miałem rację, ostatnie pięć lat to nasz progres. A że dziś nastąpił dzień odwrotu od progresu - inna sprawa, inna dyskusja, nowy rozdział naszej piłki. Masz szczęście, bo w poprzedniej dyskusji poległbyś z kretesem, teraz już dyskusje zakończysz, bo miałeś szczęście, że akurat dziś nastąpił odwrót w naszej piłce.

Niemniej jednak dzisiejszy dzień zmienia tylko spojrzenie na progres / regres naszej piłki. Twoje absolutnie bezmyślne spojrzenie na ranking UEFA dalej jest faktem, co potwierdzają argumenty o Szkotach.

Swoją drogą mam nadzieje, że dzisiejszy dzień będzie pierwszym dniem naszych klęsk w piłce, a następne przyjdą jesienią, przed wyborami - to będzie jedyna szansa na większe zmiany w naszej piłce.
Ale ja wręcz przeciwnie, od zawsze twierdzę że ranking nie jest żadną wykładnią na której możesz opierać tezę że wybrana federacja osiąga progres lub regres!

A wy własnie w koło macieju ze jest progres bo punktujemy , bo awans Polski itp itd
A Ranking nie służy po prostu do tego. Bliżej wykreśliłem już jego zastosowanie w wcześniejszym poście.


wis997 napisał(a):Wyświetl post
nie pisze tutaj często, ale Dariook czy Ty już możesz się zamknąć?czy Ty jesteś dzieckiem z gimnazjum? chyba, że tak to kontynuuj zabawę
Weż mnie po prostu zignoruj i twój problem zniknie jak za pociągnięciem magicznej różdzki.
Ale swoje uwagi odnośnie mojej osoby proponuję zachować dla siebie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 02.08.2012 o godz. 20:14.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:40.