
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#1
|
|||
|
Gwiazdzisty
Cytat:
1.Lech 23.525 2.Wisla 15.025 2. Legia 13.025 A tak bardziej konkretnie na przestrzeni ostatnich 4 lat, Lech dwa razy gral na wiosne w LE (LE + PU). Legia i Wisla po razie. Cytat:
Cytat:
Jak przyszedl normalny trener, a Lech przestal udawac Barcelone w zwooooolnionym tempie (tylko na wlasnej polowie), to frekwencja zaczela rosnac by w ostatnich spotkaniach byc w przedziale 20-30 tys. studio Jak to za kim? Za Wisla. Jakbym byl za Lechem, to nie siedzialbym na tym forum. Co jak co, ale forum chyba macie ![]() Wyroslem poprostu z tego dzieciecego-gownazerskiego zaslepienia, nienawisci i mesjanizmu. To tylko futbol, igrzyska XXI wieku. Kiedys byly walki gladiatorow, teraz jest co innego. Ale to wciaz zwykle igrzyska, rozrywka. To ma mi dostarczac emocji (czasami dobrych, czasami zlych), a nie sensu zycia ![]() Cytat:
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 27.07.2012 o godz. 21:27.
|
||||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|