The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.07.2012, 21:15
Gwiazdzisty

Cytat:
Chyba ci się cos po...ło w główce. Amica i najlepsze wyniki w Europie?
Klubowy ranking UEFA 2013:

1.Lech 23.525
2.Wisla 15.025
2. Legia 13.025

A tak bardziej konkretnie na przestrzeni ostatnich 4 lat, Lech dwa razy gral na wiosne w LE (LE + PU). Legia i Wisla po razie.

Cytat:
Kwestie frekwencji tak ogarniali w zeszłym sezonie
Czytaj ze zrozumieniem kolezko. Mowimy o spotkaniach w europejskich pucharach.

Cytat:
Jak z niej widać Wisła zajmując najgorsze od wielu lat miejsce w lidze i grając katastrofalnie i tak miałą lepszą frekwencję niż Amica walcząca o Puchary.
A ty nie siej taniej demagogii. Do momentu gdy trenerem byl Bakero to Lech o zadne puchary sie nie bil. Bil rekordy bez strzelonego gola, dostawal 0:3 od Ruchu. Do tego na poczatku sezonu jakies jaja byly z protestami... meczami we Wronkach...

Jak przyszedl normalny trener, a Lech przestal udawac Barcelone w zwooooolnionym tempie (tylko na wlasnej polowie), to frekwencja zaczela rosnac by w ostatnich spotkaniach byc w przedziale 20-30 tys.



studio
Jak to za kim? Za Wisla. Jakbym byl za Lechem, to nie siedzialbym na tym forum. Co jak co, ale forum chyba macie
Wyroslem poprostu z tego dzieciecego-gownazerskiego zaslepienia, nienawisci i mesjanizmu. To tylko futbol, igrzyska XXI wieku. Kiedys byly walki gladiatorow, teraz jest co innego. Ale to wciaz zwykle igrzyska, rozrywka. To ma mi dostarczac emocji (czasami dobrych, czasami zlych), a nie sensu zycia


Cytat:
Mozna prosic moderatorow o bana dla miska? Nawet mnie denerwuje jego ton wszystkich wypowiedzi.
To ja bym poprosil jeszcze o bana dla Ciebie.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 27.07.2012 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:37.