The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.06.2012, 03:06
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Wybacz ale wynurzenia Jakuba Błaszczykowskiego na temat nieuzyskania darmowych biletów ,które tam komuś obiecał ,bo Lato go zwodził do ostatniej chwili to nie jest nadrzędny problem jaki powinien akcentować po tak żenujących występach całej drużyny.Jeszcze po takim meczu jak ten z Czechami. Ogólnie Błaszczykowski pewnie zagrał poprawnie ,ale efekt końcowy jest koszmarny. Niestety brakło mu klasy i pokory w rozmowie z pismakami. Jeszcze te przeklinanie. Nie wiem teraz jest to moda na konferencjach prasowych. Zresztą jak jesteś w pewnych układach wewnątrz to też firmujesz swoim nazwiskiem to co ci się nie podoba. Błaszczykowski nawijał jak rozkapryszony chłopiec ,który nie dostał darmowych biletów i on cały dzień myślał o biletach. No k u r w a jak on ma takie priorytety przed meczem to mnie to przeraża. Jest ktoś od spraw techniczno-organizacyjnych w tym rozbudowanym sztabie chyba?
Więc właśnie chciał pewnie na to zwrócić uwagę. Sorki, ale jak takimi pierdołami mieli zajęte głowy piłkarze, zamiast żeby ktoś z kierownictwa reprezentacji to załatwiał to nie mogło być dobrze. To raz, a dwa to czego Ty oczekujesz od Gościa po 90 minutach maksymalnego za.......u i porażce? Oczekujesz, że będzie się "ę", "ą" wypowiadał okrągło? Chciał zasygnalizować, że był burdel od strony organizacyjnej, może trochę nieskładnie Mu to wyszło, ale akurat do Niego o zaangażowanie w grę na boisku pretensji mieć nie można.

Jednym słowem "jaki Pan taki kram". Dopóki naszą piłką będzie zarządzać ten komunistyczny zabetonowany układzik dziadów pierdzących w stołki i wybierających na trenera reprezentacji na jeden z ważniejszych turniejów gościa po zawodówce budowlanej to dobrze nie będzie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:15.