
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2004
Offline |
#11
|
|
No przesłuchałem sobie te wypowiedzi Kuby i mam mieszane uczucia. Mam nadzieję ,że jest to mały fragment większej całości. Szkoda ,że tak niewiele o meczu/meczach i postawie całej drużyny. Słuchając tego fragmentu można odnieść wrażenie ,że bilety najważniejsze. Przecież to powinien być pryszcz. Jak widać nawet tego PZPN nie potrafi załatwić. Ale ogólnie ta wypowiedź trąci prywatą. A co ma powiedzieć zwykły człowiek ,który tych biletów też nie miał. Przedziwne. 10 minut wypowiedzi i żadnej głębszej refleksji na temat gry , przygotowań, żadnego poczucia zażenowania ogólna słabością , mizerią tej drużyny, której jest się kapitanem. Sztampowe odpowiedzi , wekslowanie dyskusji. Trochę to śmieszne. Zresztą sami ci dziennikarze, te pytania takie niemrawe.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 17.06.2012 o godz. 01:10.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|