
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#13
|
|
1. Wybacz że przeszkadzamy ci w konsumowaniu meczu. z mojej strony koniec OT
2. od kilku lat nie ma ani grosza na bazę a później kontraktuje się Jirsaków, Jaliensów, Lamejów, Nuniezów Jovaniców i na ich kontrakty pieniądze nagle się znajdują 3. licencja nie jest najważniejsza, ważniejszy jest prestiż a w tym momencie NAJGORSZY klub poprzedniego sezonu ma lepsze warunki do treningu od nas(z perspektywy czasu wymiana za kabel okazała się średnio opłacalna bo w żaden sposób nie potrafiliśmy wykorzystać terenów boiska lekkoatletycznego) ![]() ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|