The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Hefajstos
Junior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.05.2012, 21:24
Tak? A wiesz, że Wisła nie ma własnego autobusu i płaci za najem transportu za każdym razem? Głupie bujanie się ME po boiskach kosztuje, a wyjazdy dzień w dzień poza miasto też tanie nie będą. Greenkeeperów też będziesz tam woził? Traktory? Kosiarki? Rozrzutniki? A moze cały sprzęt zakupić i nowe etaty? I jeszcze ochronę dać na wioskę, bo w końcu zawsze jakiś wandal za cracovią się znajdzie...

W ogóle to może zróbmy bazę przy nowej siedzibie BC w Katowicach? Grunty ponoć tańsze Przynajmniej toalety zapewnione...

Edit: Baza jest potrzebna. Jak tatuś wyłoży kasę, to trzeba to będzie zrobić z głową, bo z emocji same idiotyzmy się w Wiśle dzieją. Na chłodno, kalkulacja - w TF są ludzie od finansów, trzeba ich użyć. A nie: Chcecie bazę? Dajemy wam bazę, hip hip hura! Igrzyska i chleb dla ludu, a potem spłonie jakiś Rzym. Bo niewypał, bo koszta, bo się wali, a w ogóle kto to wymyślił i do zwolnienia! Metodyka szaleńców.

Jakieś boskie pomysły na uleczenie sytuacji? To wycieczka z CV do BC i krzyżyk na drogę.

Ale mrzonki, idee niepoparte niczym... To już mieliśmy.
Ostatnio edytowane przez Hefajstos : 24.05.2012 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:18.