
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego? | |||
| Tak |
|
98 | 28,00% |
| Nie |
|
98 | 28,00% |
| Tu nawet Mourinho nie pomoże... |
|
154 | 44,00% |
| Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie
Offline |
#10
|
|
Największym problemem dla Probierza jest podejście naszych kopaczy do wykonywanej pracy. Niestety większość z nich ma wyjebane na wyniki, np. Andraż "jeden mecz mniej do końca sezonu" Kirm, Łukasz "wypada przeprosić kibiców" Garguła.
Z drugiej strony sam Probierz uznał, że: skoro latem odejdzie połowa składu, to nie ma sensu wypracowywanie jakiś schematów konstruowania akcji. Dopiero gdy kadra zostanie zreformowana, można podjąć normalną pracę z zespołem. Dlatego nie oczekuję stylu - bo co może zrobić Probierz - ćwiczyć SFG - w obronie i w ataku, zmienić ustawienie na bardziej defensywne, by tracić mniej goli, zamiast ataku pozycyjnego nakazać grać z kontry i nie rozgrywać długo piłki (szukanie najprostszych rozwiązań rozegrania), ale zastanawia mnie dlaczego gdy zawodnik w środku pola przejmie piłkę, a na skrzydle czeka drugi i można zagrać klepę lub dać prostopadłą po ziemi, to albo ten ze środka holuje piłkę, albo ten na skrzydle dostaje piłkę i cofa się na 30 metr, przecież nie da się wygrać nie podejmując ryzyka. rw88 podał linki do bramek Jagi. Ok ale tam potrafią dośrodkować, minąć rywala zwodem na skrzydle, a tutaj Kirm, Pajlic, Jovanović, Iliev czy też Małecki nie potrafią dokładnie dośrodkować. Takie coś koszmarnie się ogląda, ale skoro za próbujących kombinacyjnej gry Maaskanta i Moskala, wyniki ligowe były słabe, to bez sensu, aby 3 trener robił to samo, zwłaszcza w sytuacji, gdy po sezonie kadra ulegnie rewolucji. Inna problemem Wisły jest fakt, że po APOELu większość obcokrajowców spinała się tylko puchary, na bo skoro można wygrać z Fulham, to dlaczego przegrywamy z PBB albo dołującą Cracovią ? Probierza rzetelnie ocenię, gdy latem, po odejściu naszych "gwiazd" dostanie może trochę bardziej ambitny materiał ludzki, przepracuje okres przygotowawczy i wtedy zobaczymy jak będzie grać Wisła. I tym sposobem historia zatoczyła koło - jesteśmy w tej samej sytuacji co w roku 2010, kiedy to odeszło 7 piłkarzy: Konrad Gołoś, Peter Singlar, Mariusz Jop, Marcin Juszczyk, Georgi Hristov, Pablo Álvarez, Krzysztof Maczyński. Potem była łapanka Pajliców, Bunozów, w....... z Karabachem, wyrzucenie Henia, Maaskant, MP, APOEL, kryzys w lidze, 1/16 LE, Moskal, Probierz, znów odchodzi 7 - 8 zawodników. Błędne koło.
Ostatnio edytowane przez Michal_1990 : 31.03.2012 o godz. 15:51.
![]() "Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać, bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać" |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|