The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego?
Tak 98 28,00%
Nie 98 28,00%
Tu nawet Mourinho nie pomoże... 154 44,00%
Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 31.03.2012, 15:40
Największym problemem dla Probierza jest podejście naszych kopaczy do wykonywanej pracy. Niestety większość z nich ma wyjebane na wyniki, np. Andraż "jeden mecz mniej do końca sezonu" Kirm, Łukasz "wypada przeprosić kibiców" Garguła.

Z drugiej strony sam Probierz uznał, że: skoro latem odejdzie połowa składu, to nie ma sensu wypracowywanie jakiś schematów konstruowania akcji. Dopiero gdy kadra zostanie zreformowana, można podjąć normalną pracę z zespołem.

Dlatego nie oczekuję stylu - bo co może zrobić Probierz -
ćwiczyć SFG - w obronie i w ataku,
zmienić ustawienie na bardziej defensywne, by tracić mniej goli,
zamiast ataku pozycyjnego nakazać grać z kontry i nie rozgrywać długo piłki (szukanie najprostszych rozwiązań rozegrania), ale zastanawia mnie dlaczego gdy zawodnik w środku pola przejmie piłkę, a na skrzydle czeka drugi i można zagrać klepę lub dać prostopadłą po ziemi, to albo ten ze środka holuje piłkę, albo ten na skrzydle dostaje piłkę i cofa się na 30 metr, przecież nie da się wygrać nie podejmując ryzyka. rw88 podał linki do bramek Jagi. Ok ale tam potrafią dośrodkować, minąć rywala zwodem na skrzydle, a tutaj Kirm, Pajlic, Jovanović, Iliev czy też Małecki nie potrafią dokładnie dośrodkować.

Takie coś koszmarnie się ogląda, ale skoro za próbujących kombinacyjnej gry Maaskanta i Moskala, wyniki ligowe były słabe, to bez sensu, aby 3 trener robił to samo, zwłaszcza w sytuacji, gdy po sezonie kadra ulegnie rewolucji. Inna problemem Wisły jest fakt, że po APOELu większość obcokrajowców spinała się tylko puchary, na bo skoro można wygrać z Fulham, to dlaczego przegrywamy z PBB albo dołującą Cracovią ?
Probierza rzetelnie ocenię, gdy latem, po odejściu naszych "gwiazd" dostanie może trochę bardziej ambitny materiał ludzki, przepracuje okres przygotowawczy i wtedy zobaczymy jak będzie grać Wisła.

I tym sposobem historia zatoczyła koło - jesteśmy w tej samej sytuacji co w roku 2010, kiedy to odeszło 7 piłkarzy: Konrad Gołoś, Peter Singlar, Mariusz Jop, Marcin Juszczyk, Georgi Hristov, Pablo Álvarez, Krzysztof Maczyński. Potem była łapanka Pajliców, Bunozów, w....... z Karabachem, wyrzucenie Henia, Maaskant, MP, APOEL, kryzys w lidze, 1/16 LE, Moskal, Probierz, znów odchodzi 7 - 8 zawodników.
Błędne koło.
Ostatnio edytowane przez Michal_1990 : 31.03.2012 o godz. 15:51.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:27.