The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Michał Probierz jest w stanie jeszcze wycisnąć z Wisły coś pozytywnego?
Tak 98 28,00%
Nie 98 28,00%
Tu nawet Mourinho nie pomoże... 154 44,00%
Głosujących: 350. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.03.2012, 02:22
No tak sytuacja finansowa Wisły jest dramatyczna, w ostatnich dwóch latach ... czyżby !?.

Sprzedaliśmy Marcelo (coś około 3,6 mln), Diaza (poniżej miliona), Brożków (wyraźnie ponad milion), Głowackiego (coś około 1 mln), jaki tu zysk, hmm, powiedzmy około 7 mln, do tego MP , kw. do LM i LE , no tak, same straty i dlatego polityka oszczędnościowa ...

A w niej przyszli Melikson, Genkow i Jovanović (to jedyne transfery gotówkowe za które trzeba było zapłacić innym klubom w 2011), były też transfery przed Valckxem, jak Jovanicia czy Bunozy, no i ten z podpisem Stana czyli Chavez, hmm, wypożyczenia, piłkarze z karta w ręku co wzięli za podpis co nieco, no i co ... i jesteśmy na minusie , niby jak !?... że co !? , że brakuje kasy , hmm czyli jakbyśmy nie grali w LE i byśmy nie sprzedali np. Marcelo to było by lepiej ...

Otóż gołym okiem widać , że Pan Cupiał wysysa z klubu wszystko co się da, a bieżące problemy to zamrożenie gotówki z LE (veto Mandziary), tyle że Ja o tym pisze nie aby udowadniać że w ostatnich 2 latach jesteśmy na sporym plusie bo jesteśmy, tylko po to aby zrozumieć jaka jest nasza przyszłość, intencje bossa są tu najważniejsze, a one są takie że każdy zysk, czy to ze sprzedaży piłkarzy czy to z europejskich pucharów wróci do ...bossa (na poczet realnego bądź mitycznego długu), a nie na niezbędne inwestycje tak w boiska treningowe, szkolenie młodzieży czy niezbędne transfery, Pan Cupiał najwyraźniej nie wierzy w długofalową politykę, ale o tym to już wiedzieliśmy, ale po nieudanej próbie sforsowania LM za Holendrów w ... pół roku, aż nie wierze że to pisze, naprawdę Cupiał wierzył w to że Maaskant ze Stanem dadzą mu tą LM w 0,5 roku , nie do wiary...Tak więc wygląda na to że B.C. nie wierzy już i nawet w drogę na skróty, i zanosi się na przesilenie letnie po którym jego 8 MP będzie tylko pięknym wspomnieniem, no chyba że najdzie go jakaś wena na Wisłę, bo teraz zaczyna zarzynać ten klub powoli, ale konsekwentnie zarzynać.
______

Jednak jeszcze coś dopisze aby nie było tak w czarnych barwach. Pan B.C. to człowiek ambitny więc po takim sezonie jak ten może ten brak transferów wiosną, brak stabilnej pracy trenerów i w konsekwencji kiepskiego sezonu, może to mu wejdzie na ambicje że inni są lepsi i ... zgodzi sie na ponowne zainwestowanie w klub , a ściślej w jego sekcję piłkarską, może.
No, tak to brzmi lepiej, fajnie nie jest, ale drzwi nadziei należy zostawić otwarte i to bez względu na to co o niej mówią i piszą inni.

PS. A panu Probierzowi życzę samych sukcesów bo są w naszym interesie problem polega jednak na tym , że to nie ten rozmiar kapelusza, Wisła potrzebuje trenera zwyczajnie z innej półki.
Ostatnio edytowane przez milosz : 29.03.2012 o godz. 02:55.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:18.