The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.03.2012, 09:23
jerry.lii.lewis napisał(a):Wyświetl post
Bardzo to wszystko zabawne - wychodzi z niektórych postów na to, że Zieńczuk, jako były gracz Wisły powinien właściwie cichcem do naszych dołączyć i za V kolumnę robić względem Ruchu.
Naprawdę nie zwróciliście uwagi w jakiego koloru koszulce grał Naprawdę myślicie, że teraz będzie dbał o interes Wisły kosztem OBECNEGO SWOJEGO KLUBU ?
Zrozumiecie kiedyś, że co innego sentymenty i przywiązanie, a co innego praca ?
I że to się nie kłóci ze sobą
Ile razy słychać, że poza boiskiem przyjaciele ale przyjaźń się "zawiesza" z pierwszym gwizdkiem, a "zmartwychwstaje" po ostatnim.
Tak wygląda współzawodnictwo sportowe.

Jeśli to was nie przekonało to może Zieniu, mimo że sam kopnął Wilka to krzyczał bo to jego zabolało. Najman też Saletę kopał, a potem płakał bo jego bardziej bolało
Taaak ale nejman czy ktokolwiek inny w przedzień meczu nie mówił o tym jak to kocha Wisłę i jak uwielbia jej kibiców.
A kibice Wisły jeszcze zgotowali mu owacje....
Dla zrozumienia - normalne jest, że piłakrz gra przede wszystkim dla swojego pracodawcy aktualnego a nie poprzedniego, piłkarze Wisły zagrali pytę największą w tej rundzie - zero taktyki, zero przytrzymania piłki, po prostu jedno wielkie zero za wyjątkiem Pareiki.
Gdyby nie było odgwizdanego karnego - Ruch i tak wciąnłąby przynajmniej jedną bramkę przy innej okazji....
Kiedy Marciniak pomylił się z Lubinem dyktując karnego na Kirmie (notabene nie wykorzystanego przezeń) to jechali po nim jak po burej suce - począwszy od Canal + skończywszy na weszło.
Od tego momentu Marciniak nie odgwiżdże dla Wisły faulu - chyba że Wislaka zdepczą (vide Maor)

Poza tym dla oglądających mecz z komentarzem Canal + to była podówjna katorga - oprócz żenującej gry Wisły - żenujący komentarz - jak Szydnrowski napierdala Meliksona po nogach i twarzy - to jest to "wybicie Mleiksonowi chęci do gry" - gdy podobnie czyni Bunoza czy Diaz - to jest "brutalny faul Wiślaka"
Dlatego nie dziwcie się temu, że część ludzi czuje wkurr....ienie po niedzielnym meczu.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:52.