
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#21
|
A kibice Wisły jeszcze zgotowali mu owacje.... Dla zrozumienia - normalne jest, że piłakrz gra przede wszystkim dla swojego pracodawcy aktualnego a nie poprzedniego, piłkarze Wisły zagrali pytę największą w tej rundzie - zero taktyki, zero przytrzymania piłki, po prostu jedno wielkie zero za wyjątkiem Pareiki. Gdyby nie było odgwizdanego karnego - Ruch i tak wciąnłąby przynajmniej jedną bramkę przy innej okazji.... Kiedy Marciniak pomylił się z Lubinem dyktując karnego na Kirmie (notabene nie wykorzystanego przezeń) to jechali po nim jak po burej suce - począwszy od Canal + skończywszy na weszło. Od tego momentu Marciniak nie odgwiżdże dla Wisły faulu - chyba że Wislaka zdepczą (vide Maor) Poza tym dla oglądających mecz z komentarzem Canal + to była podówjna katorga - oprócz żenującej gry Wisły - żenujący komentarz - jak Szydnrowski napierdala Meliksona po nogach i twarzy - to jest to "wybicie Mleiksonowi chęci do gry" - gdy podobnie czyni Bunoza czy Diaz - to jest "brutalny faul Wiślaka" Dlatego nie dziwcie się temu, że część ludzi czuje wkurr....ienie po niedzielnym meczu. ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|