
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Forumowy Di Caprio
Od: 07.2005
Offline |
#31
|
|
do wszystkich co pieprzą głupoty o złym zachowaniu Zieńczuka:
proponuje wam walnąć z zamachu z całej siły w umięśnioną i dobrze postawioną nogę drugiego człowieka, zachaczając czubkiem stopy. a najlepiej jakbyście to zrobili mając zamiar kopnąć w piłkę i nie spodziewając się tego - lepszy efekt (tak jak zrobił Zieniu). padniecie na glebę i zaczniecie płakać och jak boli. Zieńczuk tam nigdzie karnego się nie domagał, padł na ziemię, bo mógł w takim starciu nawet naderwać jakiś mięsień, a że zabolało to jestem tego pewien. pomyślcie, bo zachowujecie się jakby wam móżg nie działał. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|