
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#1
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#2
|
|
Jak kibice mają szanować MP skoro nawet piłkarze mają w dupie ten tytuł? Wydawało się, że taki Śląsk ma go na wyciągnięcie ręki i co? Grajki kładą równo na to lagę... Będzie MP nie będzie... wszystko jedno. Niektórzy nawet grają jakby nim nie chcieli być bo trzeba się będzie tłuc w el. LM będąc z góry skazanym na niepowodzenie. Po co? Nie dość, że krótsze wakacje to potem jeszcze krytyka w prasie, że znowu polskie kluby słabe i że się znowu nie udało? Drugi sezon z rzędu MP nie dobije zapewne nawet do 60 pkt w sezonie... Wystarczy pewnie 57 pkt... Czyli bilans np. 19 wygranych i 11 porażek. Co to za mistrz?
Ostatnio edytowane przez thechris : 26.03.2012 o godz. 12:03.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|