The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2012, 23:07
Była budowana z myślą o Lidze Mistrzów? Owszem. Tylko jak głupim trzeba być, żeby wierzyć w osiągnięcie tego celu w ciągu jednego sezonu? Wywieranie chorej presji na piłkarzach mija się z celem.

Maaskant popełnił błąd, bo nie umiał już zmotywować piłkarzy do dalszej gry. Teraz rodzi się taki problem: jak zdeprawowani lub głupi są nasi grajkowie, że nie wbili sobie do głowy fundamentalnej roli piłkarza? Czy oni naprawdę potrzebują ekstra motywacji do wszystkiego? Skoro raz się nie udało, to dajemy z siebie wszystko, żeby osiągnąć sukces w przyszłości. Wydaje mi się, że tak to powinno działać. Ale nie działa. Dlaczego? Bo Wisła Kraków jest na piłkarskiej mapie Europy zasraną prowincją pod względem organizacyjnym. Jest przedmieściem, z którego każdy pragnie uciec do centrum, do świata. Przyjeżdża taki Paljic i widzi boisko treningowe, to na pewno śmieje się w duchu. W zimie trenuje się u nas w ciasnocie i do tego pod trybuną... Organizuje się jakiś wyjazd - obóz oznaczający dla wielu piłkarzy wypoczynek, możliwość zobaczenia świata i stołowania się w hotelowej restauracji. Przecież to jest paranoja.

Mamy wielu obcokrajowców - gdzie lekcje polskiego? Gdzie jakiś animator, który zadba o ducha w tym towarzystwie? Gdzie kibice działający na korzyść klubu? Przeczytają jeden z drugim w gazetach i powtarzają jak mantrę, że ten do dupy, tamten też. Jak źle grają, to trzeba wyrazić niezadowolenie, ale jak jest dobrze, to warto pochwalić. Później mamy taką patologię, że trybuny znajdują sobie kozła ofiarnego i szydzą. Media podłapują i karuzela się kręci, a głupi się ślini. Odwrotna sytuacja jest z Meliksonem. Teraz wszędzie czytam, że zdjęcie go to karygodny błąd. Owszem, Melikson mógłby zmienić losy meczu, ale on MUSIAŁBY CHCIEĆ, a chęci nie widać u niego od bardzo dawna.

Ktoś powinien przysiąść z piłkarzami i po prostu porozmawiać o ich dalszej przyszłości. Może nie wszyscy chcą grać dla Wisły, to niech odejdą. Wiem, że to nie takie łatwe, lecz wydaje mi się to fundamentem budowania nowej drużyny, bo stara umarła dzisiaj (wczoraj).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:58.