arti napisał(a):

U nas nie wolno bo jak ktoś to zrobi to jest piknik i niech spi.rdala na kałuży. Nie trzeba nam takich 'kibiców".
Nasi na pewno zawsze grają na 100% tego co potrafią, no czasem może nie wyjść...
Ale trzeba zawsze dopingować bo tj. WIERNOŚĆ. Prawdziwy kibic Wisły nie gwiżdze i nie krzyczy brzydko na swoich.
Dariook dodasz coś do tego?
|
Tak dodam. " CZY WYGRYWASZ CZY NIE..."
Trzeba szybko zapomnieć i spiąć dupska na PP. Daleki jestem od wyciągania zbyt pochopnych wniosków oraz zwalczania skutku a nie przyczyny.
Ja zdaję sobie sprawę że problem jest o wiele bardziej złożony niż to sie może wydawać. Wielu pilkarzy jacy są u nas to dno i każdy to widzi. Jednak obwiniac ich o to nie będę .
Są najmniej winni tego że grają w naszej Drużynie...
Zawsze można iść i osobiście wytłumaczyć kilku debilom w klubie pewne rzeczy.
Moja wiara w klub jest nie zachwiana...