The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.03.2012, 20:52
Yaro napisał(a):Wyświetl post
a ja trochę z innej beczki..zastanawiam się kiedy nasi kibice w końcu pokażą co myślą o grze naszych pseudogwiazdeczek i przestaną lizać im dupska śpiewając po każdym meczu "nic się nie stało...". Na Legii po 2 remisach już skandują "Legia grać k.... mać" i przez to ich piłkarzyki na pewno odczuwają jakąś presję z ich strony. A u nas? Mecz w dupę, ale spoko my i tak bijemy im brawo, oni nam, wypłata się zgadza, w następnym meczu będzie lepiej - jak jest każdy widzi - i tak w koło Macieju.
U nas nie wolno bo jak ktoś to zrobi to jest piknik i niech spi.rdala na kałuży. Nie trzeba nam takich 'kibiców".
Nasi na pewno zawsze grają na 100% tego co potrafią, no czasem może nie wyjść...
Ale trzeba zawsze dopingować bo tj. WIERNOŚĆ. Prawdziwy kibic Wisły nie gwiżdze i nie krzyczy brzydko na swoich.
Dariook dodasz coś do tego?
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.03.2012, 23:37
arti napisał(a):Wyświetl post
U nas nie wolno bo jak ktoś to zrobi to jest piknik i niech spi.rdala na kałuży. Nie trzeba nam takich 'kibiców".
Nasi na pewno zawsze grają na 100% tego co potrafią, no czasem może nie wyjść...
Ale trzeba zawsze dopingować bo tj. WIERNOŚĆ. Prawdziwy kibic Wisły nie gwiżdze i nie krzyczy brzydko na swoich.
Dariook dodasz coś do tego?
Tak dodam. " CZY WYGRYWASZ CZY NIE..."

Trzeba szybko zapomnieć i spiąć dupska na PP. Daleki jestem od wyciągania zbyt pochopnych wniosków oraz zwalczania skutku a nie przyczyny.
Ja zdaję sobie sprawę że problem jest o wiele bardziej złożony niż to sie może wydawać. Wielu pilkarzy jacy są u nas to dno i każdy to widzi. Jednak obwiniac ich o to nie będę .
Są najmniej winni tego że grają w naszej Drużynie...

Zawsze można iść i osobiście wytłumaczyć kilku debilom w klubie pewne rzeczy.

Moja wiara w klub jest nie zachwiana...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:23.