
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#31
|
Szkoda nerwów na "słowika" ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#32
|
)))-nie mogłem sie powstrzymać ))-ale masz rację, nie ma sensu sie stresować )) |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#33
|
|
1. Legia Warszawa 23 44 13 5 5 37-13 6 3 2 18-6 7 2 3 19-7
2. Śląsk Wrocław 22 42 13 3 6 38-22 6 2 4 20-12 7 1 2 18-10 3. Ruch Chorzów 22 38 11 5 6 34-22 7 1 3 19-9 4 4 3 15-13 3 4 1 1 1 6-4 4. Polonia Warszawa 22 38 11 5 6 27-20 7 3 1 17-8 4 2 5 10-12 2 4 1 1 0 1-0 5. Korona Kielce 22 38 10 8 4 25-20 6 4 1 14-7 4 4 3 11-13 3 2 0 2 1 3-6 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 6. Wisła Kraków 22 33 9 6 7 22-18 5 1 5 10-8 4 5 2 12-10 1 0 0 0 1 0-1 7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 33 9 6 8 22-26 4 4 3 9-8 5 2 5 13-18 1 3 1 0 0 1-0 8. Widzew Łódź 23 32 8 8 7 20-21 5 4 2 12-7 3 4 5 8-14 9. Lech Poznań 21 29 8 5 8 29-18 5 1 3 15-6 3 4 5 14-12 3 3 1 0 2 5-5 10. Górnik Zabrze 22 29 7 8 7 26-25 5 3 3 15-10 2 5 4 11-15 2 6 2 0 0 4-1 11. Jagiellonia Białystok 23 29 8 5 10 27-35 7 2 3 18-12 1 3 7 9-23 3 3 1 0 2 3-6 12. GKS Bełchatów 23 25 6 7 10 27-26 5 4 2 20-11 1 3 8 7-15 13. Zagłębie Lubin 23 24 6 6 11 23-37 4 5 3 13-17 2 1 8 10-20 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 14. Lechia Gdańsk 23 21 4 9 10 13-23 2 6 4 7-11 2 3 6 6-12 15. Łódzki KS 23 18 4 6 13 15-42 1 4 7 10-25 3 2 6 5-17 16. Cracovia 23 17 3 8 12 13-30 2 3 7 7-17 1 5 5 6-13 Tabela przedstawia podział ligi: Pierwsze 5 miejsc to drużyny w miare coś grające, druga część to taki szary środek tabeli a trzecia część to dramatyczne druzyny Jutrzejszy mecz będzie idealnym do tego aby sie z tej szarzyzy odbić i wspiąć się w góre. Do boju WISEŁKO!!!!!!! Powód: taki
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 24.03.2012 o godz. 22:12.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#34
|
|
Jutro mecz o 6pkt nam sie zrobil.
Niezmiernie istotny ,bo albo woz albo przewoz.Albo doskakujemy do Ruchu albo nam odskakuja. Walczyc jutro ile sił!!! ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
co tu duzo mowic dzisiejszy mecz bedzie meczem ostatniej szansy aby wlaczyc sie do walki o czolowa trojke i wreszcie rozpoczac marsz w gore tabeli
![]()
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 25.03.2012 o godz. 00:13.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#36
|
|
A ja ciągle swoje: kolejny sezon, w którym nikt nie chce zostac "mistrzem".
Jesli naszym kopaczom uda sie dzisiaj wygrac z Ruchem, to dalej sprawa obrony tytułu jest (o paranojo) otwarta. Najśmieszniejsze jest to, że od poczatku rundy piszemy, że wystarczy wygrywać i mamy obroniony tytuł. Po czym nie wygrywamy i dalej jest to samo..... Ehhhh, najchętniej bym ten zespól olał cienkim moczem. Ale nie potrafię. Dzisiaj muszą być 3 punkty!!!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#37
|
|
Ciekawe czy bedzie dzisiaj pojedynek ustawien 4-4-2 czy moze Biton sobie odpocznie - zobaczylibysmy komu wychodzi bardziej granie tym ustawieniem.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#38
|
|
Jakiś plus przed dzisiejszym meczem ?
Jeden, może dwa. Pierwszy to fakt, że w końcu nam się Genkov odblokował, oby dziś też ukuł Chorzowian. Drugi, oz zgrozo.. powrót Małeckiego, dziś może się okazać, że jego (ewentualne) wejście na boisko poderwie drużynę do walki, lub sam Małecki zapewni nam 3 punkty. Ciężki mecz, ciężki teren, Ruch w formie, grający na wiosnę chyba najlepiej i najpewniej z całej czołówki. Mam nadzieję, że nasi kopacze analizowali grę Bielska w meczu z Ruchem, bo to ich gra dała im 1 punkt. Co do tabeli, wszystko się może zdarzyć, ale ja na żaden cud nie liczę (obrona MP), jeżeli dziś polegniemy to nawet sen o pucharach znacznie się oddali, tracimy do Ruchu 5 punktów, dziś może być ich 8 ale też i 2, wszystko w nogach kopaczy i taktyce Probierza. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#39
|
|
Jirsaka wystawić Jirsaka. On zawsze z Ruchem gra mecz sezonu.
|
|
|
|
Member
Od: 02.2012
Offline |
#40
|
|
Największą zagadką będzie Patryk Małecki. Nic nie wiadomo o jego formie. Nie miał bym nic przeciwko, aby wpakował zwycięską bramkę. Coś jak z APOELem
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#41
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce
Offline |
#42
|
|
Mówi to kibic Wisły .
![]() "Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#43
|
|
Dokładnie, tak jest. Ten piłkarz mnie zdumiewa. Uważam, że przychodząc do nas miał potencjał nie mniejszy niż Maor. Ma piłki na centymetry, technicznie też niezły, stałe fragmenty potrafi świetnie wykonywać, ma niezły strzał z dystansu. Tylko w 28/30 sezonu zablokowany. Te 2 mecze to najczęściej mecze z Ruchem. Zdumiewające: 8 meczy z Ruchem, 2 gole, 5 asyst. Ogólnie w 102 meczach strzelił 5 goli i miał 13 asyst.
Możemy się zastanawiać nad przyczynami takiego stanu rzeczy. Bardzo ciekawy jest fakt, że w ciągu 5 lat gry w barwach Wisły zagrał tylko 14 pełnych meczów w Ekstraklasie. To idealnie obrazuje to, że żaden trener mu nie zaufał do końca. Za Skorży Tomek sobie nie pograł, a były to prawie 3 lata. Dla Tomka stracone lata. Chciałbym, aby został z nim przedłużony kontrakt. Nie wiem ile zarabia, ale sądzę, że nie jest to duża sumka. Jeżeli nie chciałby dużo to jako gracz szerokiej kadry by się przydał. Kiedyś wspomniałem o potrzebie posiadania rezerw. Powtórzę to n-ty raz. Gdybyśmy mieli rezerwy BYĆ MOŻE kariera takich graczy jak Tomek by się potoczyła troszkę inaczej. W pewnym momencie należało Tomka wypożyczyć. To był przede wszystkim okres gry za Skorży. PS Popatrzcie jakby ewentualne zwycięstwo z Ruchem poprawiało nasze szanse na wicemistrzostwo lub nawet mistrzostwo. Legia ma ciężkie mecze przed sobą. Każdy zespół może stracić punkty z każdym.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 25.03.2012 o godz. 12:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#44
|
|
W mlodej zagrali dzisiaj Jovanic i Pajlic wiec ich nie ma w Chorzowie napewno...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#45
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: KRK
Offline |
#46
|
|
Przy remisie Legii, porazce Slaska, nie mam prawa nie wygrac.. wszysystko dla nas. Dzis wygrywajac na Ruchu, i przy jutrzejszym remisie Polonii z Korona, nadrabiamy do wszystkich. Do tego Slask mocno oslabiona obrona. Jak dzis wygramy i z Legia, to przynajmniej v-ce mistrz mozliwy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#47
|
|
W I połowie przegraliśmy walkę w środku pola. Jeśli Probierz czegoś nie zmieni, przegramy ten mecz. W końcówce już mocno pachniało bramką dla Niebieskich.
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#48
|
|
TRAGEDIA ..... inaczej nie mozna nazwac I polowy ...... najgorsze ( narazie) jest to ze nasi zawodnicy nie umieja utrzymac sie przy pilce ....a te bezsensowne dlugie dzidy to raczej forma strachu ..... nie ma pomyslu na gre - mam nadzieje ze Chaves zejdzie bo smierdzi mi czerwona kartka ....Nunez i Kirm na swoim normalnym poziomie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#49
|
|
Wchodzą w nas jak w masło. Nie do wiary...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#50
|
|
Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo. Komentatorow C+ nie da sie sluchac, zalosne.
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#51
|
|
Jak do tej pory gramy slabiutko, zadnej sytuacji nie stworzylismy...
Malo kombinacyjnej gry, 2-3 podania i dzida do przodu. Ruch jest lepszy po prostu. ![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#52
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#53
|
|
Przed rzutem karnym powinno już być 4:0 dla Ruchu! Wisła nie gra nic, posucha jak na Saharze. Patrzeć się na to nie da! Jeszcze wchodzi na boisko "gwiazdor"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#54
|
|
Wiem, że to nierealne ale chciałbym zeby przed przyszlym sezon wyp...rzedać wszystkich
poza Wilkiem, Pareiko i Meliksonem reszta nie ma albo umiejetenosci albo checi a najczesciej jednego i drugiego na gre w Wiśle ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Member
Od: 08.2009
Offline |
#55
|
|
Tym pilkarzyka nei zalezy wogole na WIŚLE po sezonie trzeba pozbyc sie tych najemnikow i budowac prawdziwy zespol. Oni rączki zcierają że wyplata 10 bedzie. Małecki,WIlk reszta dziekujemy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty
Offline |
#56
|
|
Gramy pytę, sędzia wydrukował karnego. Zostaje PP.
![]()
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#57
|
|
W Wisle brakuje charakternych zawodników ,którzy będą najnormalniej w świecie zapierdalać! Nikt nie każe im umierać za Wisłę ale zarabiają tak duże pieniądze ,że te 90 minut muszą zadupcać. Jak my możemy z tymi boiskowymi leniami krzyczeć po meczu JJJBG czy przed meczem skandować ich nazwiska? Przegrać można ale po walce!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#58
|
|
|
Member
Od: 08.2009
Offline |
#59
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#60
|
|
ktoś się jeszcze zastanawiał czy warto kupować bilet na mecz z Legią - NIE.
To nie jest Wisła walcząca i chcąca cokolwiek ugrać, to zgraja łajz rozpieszczonych przez życie. Kupiłem karnet (zawsze kupowałem), ale tym razem czuję się oszukany, obiecywano mi co innego. Obiecywano mi walkę i emocje do ostatnich sekund, a dostałem kopaninę bez żadnej walki i oddawanie spotkań bez emocji. No i kawior dla vipów, oraz oblodzone schody i durną ochronę dla mnie. Prawdę powiedziawszy, gdybym był kasiasty w tym momencie pozwałbym do sądu żądając zwrotu kasy za karnet. Szkoda, że nie można karnetu komuś pożyczyć, nie bardzo chce mi się marnować swój cenny czas na oglądanie tych ćwoków na meczy z Legią. Chyba poczekam, aż coś się w tym klubie pozmienia i przyjdą zawodnicy, którym się chce, którzy będą walczyć i biegać, an ie .......ić po meczu, że zbyt luźno podeszli do meczu. Luźne to można mieć zwieracze po wędlinie z Tesco. Wam parchy zasrane płacą za grę, więc ....a więcej grania, mniej spacerów po galeriach. Obecnych pseudopiłkarzy nie chcę sponsorować, rzygać mi się chce, jak sobie pomyśle, ze te pedalskie wycieczki Bunozy do galerii to między innymi z powodu mojej głupoty, że dałem się namówić na kupno abonamentu. Szczytem bezczelności władz Wisły jest przywrócenie Małeckiego do składu. Właśnie wchodzi na boisko, ja wyłączam relację. Do czasu, aż nie przeprosi Moskala. Wolę już chodzić na 2 ligową Speedway Wandę, albo koszykarzy Wisły, tym przynajmniej się chce, a to najważniejsze - pomijając poziom umiejętności. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|