The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 24.03.2012, 21:35
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Ponieważ wydajesz się "inny" niż się spodziewam po kibicu krakowskiej Wisły-odpowiem tylko tak...majstra to sobie słowiki z Poznania zapodają, nie czujesz bluesa-nie moja wina...ale jeśli zamilcz do mnie piszesz "internetowy" chuliganie, zważ na to,że jak sie rodzileś już dowód miałem....
Daj spokój, fqqs to jakiś łoś co pewnie mieszka w Zielonej Górze i "został" na chwilę kibicem Wisły. Za rok będzie kibicem Legii. A 2 lata temu był kibicem Amici i stąd ten majster

Szkoda nerwów na "słowika"
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 24.03.2012, 21:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Daj spokój, fqqs to jakiś łoś co pewnie mieszka w Zielonej Górze i "został" na chwilę kibicem Wisły. Za rok będzie kibicem Legii. A 2 lata temu był kibicem Amici i stąd ten majster

Szkoda nerwów na "słowika"
Wiesz Ogryzek, nic mnie tak nie irytuje, jak "fan hooligan"-co w Kraku o ...majstrze piesze)))-nie mogłem sie powstrzymać))-ale masz rację, nie ma sensu sie stresować))
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 24.03.2012, 22:09
1. Legia Warszawa 23 44 13 5 5 37-13 6 3 2 18-6 7 2 3 19-7
2. Śląsk Wrocław 22 42 13 3 6 38-22 6 2 4 20-12 7 1 2 18-10
3. Ruch Chorzów 22 38 11 5 6 34-22 7 1 3 19-9 4 4 3 15-13 3 4 1 1 1 6-4
4. Polonia Warszawa 22 38 11 5 6 27-20 7 3 1 17-8 4 2 5 10-12 2 4 1 1 0 1-0
5. Korona Kielce 22 38 10 8 4 25-20 6 4 1 14-7 4 4 3 11-13 3 2 0 2 1 3-6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. Wisła Kraków 22 33 9 6 7 22-18 5 1 5 10-8 4 5 2 12-10 1 0 0 0 1 0-1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 33 9 6 8 22-26 4 4 3 9-8 5 2 5 13-18 1 3 1 0 0 1-0
8. Widzew Łódź 23 32 8 8 7 20-21 5 4 2 12-7 3 4 5 8-14
9. Lech Poznań 21 29 8 5 8 29-18 5 1 3 15-6 3 4 5 14-12 3 3 1 0 2 5-5
10. Górnik Zabrze 22 29 7 8 7 26-25 5 3 3 15-10 2 5 4 11-15 2 6 2 0 0 4-1
11. Jagiellonia Białystok 23 29 8 5 10 27-35 7 2 3 18-12 1 3 7 9-23 3 3 1 0 2 3-6
12. GKS Bełchatów 23 25 6 7 10 27-26 5 4 2 20-11 1 3 8 7-15
13. Zagłębie Lubin 23 24 6 6 11 23-37 4 5 3 13-17 2 1 8 10-20
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. Lechia Gdańsk 23 21 4 9 10 13-23 2 6 4 7-11 2 3 6 6-12
15. Łódzki KS 23 18 4 6 13 15-42 1 4 7 10-25 3 2 6 5-17
16. Cracovia 23 17 3 8 12 13-30 2 3 7 7-17 1 5 5 6-13

Tabela przedstawia podział ligi: Pierwsze 5 miejsc to drużyny w miare coś grające, druga część to taki szary środek tabeli a trzecia część to dramatyczne druzyny
Jutrzejszy mecz będzie idealnym do tego aby sie z tej szarzyzy odbić i wspiąć się w góre.
Do boju WISEŁKO!!!!!!!
Powód: taki
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 24.03.2012 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 25.03.2012, 00:02
Jutro mecz o 6pkt nam sie zrobil.

Niezmiernie istotny ,bo albo woz albo przewoz.Albo doskakujemy do Ruchu albo nam odskakuja.

Walczyc jutro ile sił!!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 25.03.2012, 00:08
co tu duzo mowic dzisiejszy mecz bedzie meczem ostatniej szansy aby wlaczyc sie do walki o czolowa trojke i wreszcie rozpoczac marsz w gore tabeli
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 25.03.2012 o godz. 00:13.
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 25.03.2012, 02:01
A ja ciągle swoje: kolejny sezon, w którym nikt nie chce zostac "mistrzem".
Jesli naszym kopaczom uda sie dzisiaj wygrac z Ruchem, to dalej sprawa obrony tytułu jest (o paranojo) otwarta. Najśmieszniejsze jest to, że od poczatku rundy piszemy, że wystarczy wygrywać i mamy obroniony tytuł. Po czym nie wygrywamy i dalej jest to samo.....
Ehhhh, najchętniej bym ten zespól olał cienkim moczem. Ale nie potrafię.
Dzisiaj muszą być 3 punkty!!!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.03.2012, 09:48
Ciekawe czy bedzie dzisiaj pojedynek ustawien 4-4-2 czy moze Biton sobie odpocznie - zobaczylibysmy komu wychodzi bardziej granie tym ustawieniem.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 25.03.2012, 09:55
Jakiś plus przed dzisiejszym meczem ?

Jeden, może dwa. Pierwszy to fakt, że w końcu nam się Genkov odblokował, oby dziś też ukuł Chorzowian. Drugi, oz zgrozo.. powrót Małeckiego, dziś może się okazać, że jego (ewentualne) wejście na boisko poderwie drużynę do walki, lub sam Małecki zapewni nam 3 punkty.

Ciężki mecz, ciężki teren, Ruch w formie, grający na wiosnę chyba najlepiej i najpewniej z całej czołówki. Mam nadzieję, że nasi kopacze analizowali grę Bielska w meczu z Ruchem, bo to ich gra dała im 1 punkt.

Co do tabeli, wszystko się może zdarzyć, ale ja na żaden cud nie liczę (obrona MP), jeżeli dziś polegniemy to nawet sen o pucharach znacznie się oddali, tracimy do Ruchu 5 punktów, dziś może być ich 8 ale też i 2, wszystko w nogach kopaczy i taktyce Probierza.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 25.03.2012, 10:48
Jirsaka wystawić Jirsaka. On zawsze z Ruchem gra mecz sezonu.
Odpowiedz cytując
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 25.03.2012, 11:03
Największą zagadką będzie Patryk Małecki. Nic nie wiadomo o jego formie. Nie miał bym nic przeciwko, aby wpakował zwycięską bramkę. Coś jak z APOELem
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 25.03.2012, 11:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ja tam wierze w 3 punkty w kazdym meczu.
w Mistrzostwo nie musze, bo dla mnie Wisła byla jest i bedzie zawsze najlepsza.
Skoro wierzysz w 3 pkt. w każdym meczu, to automatycznie wierzysz w mistrzostwo, chcąc nie chcąc. Logiczne
Odpowiedz cytując
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 25.03.2012, 11:58
Smok napisał(a):Wyświetl post
...
Ehhhh, najchętniej bym ten zespól olał cienkim moczem. Ale nie potrafię.
Mówi to kibic Wisły .
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 25.03.2012, 12:15
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Jirsaka wystawić Jirsaka. On zawsze z Ruchem gra mecz sezonu.
Dokładnie, tak jest. Ten piłkarz mnie zdumiewa. Uważam, że przychodząc do nas miał potencjał nie mniejszy niż Maor. Ma piłki na centymetry, technicznie też niezły, stałe fragmenty potrafi świetnie wykonywać, ma niezły strzał z dystansu. Tylko w 28/30 sezonu zablokowany. Te 2 mecze to najczęściej mecze z Ruchem. Zdumiewające: 8 meczy z Ruchem, 2 gole, 5 asyst. Ogólnie w 102 meczach strzelił 5 goli i miał 13 asyst.

Możemy się zastanawiać nad przyczynami takiego stanu rzeczy. Bardzo ciekawy jest fakt, że w ciągu 5 lat gry w barwach Wisły zagrał tylko 14 pełnych meczów w Ekstraklasie. To idealnie obrazuje to, że żaden trener mu nie zaufał do końca. Za Skorży Tomek sobie nie pograł, a były to prawie 3 lata. Dla Tomka stracone lata.

Chciałbym, aby został z nim przedłużony kontrakt. Nie wiem ile zarabia, ale sądzę, że nie jest to duża sumka. Jeżeli nie chciałby dużo to jako gracz szerokiej kadry by się przydał.

Kiedyś wspomniałem o potrzebie posiadania rezerw. Powtórzę to n-ty raz. Gdybyśmy mieli rezerwy BYĆ MOŻE kariera takich graczy jak Tomek by się potoczyła troszkę inaczej. W pewnym momencie należało Tomka wypożyczyć. To był przede wszystkim okres gry za Skorży.

PS Popatrzcie jakby ewentualne zwycięstwo z Ruchem poprawiało nasze szanse na wicemistrzostwo lub nawet mistrzostwo. Legia ma ciężkie mecze przed sobą. Każdy zespół może stracić punkty z każdym.
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 25.03.2012 o godz. 12:19.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 25.03.2012, 15:07
W mlodej zagrali dzisiaj Jovanic i Pajlic wiec ich nie ma w Chorzowie napewno...
Odpowiedz cytując
mc-money
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 25.03.2012, 15:20
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
W mlodej zagrali dzisiaj Jovanic i Pajlic wiec ich nie ma w Chorzowie napewno...
Co do Mesy jeszcze, tytuł z oficjalnej: "Młoda Wisła znów wygrywa. Znów 3:1".
Trochę zabawny tytuł, biorąc poprawke na to, że 17 mecze, wygrali 4 jak dobrze licze....
Odpowiedz cytując
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.03.2012, 15:30
Przy remisie Legii, porazce Slaska, nie mam prawa nie wygrac.. wszysystko dla nas. Dzis wygrywajac na Ruchu, i przy jutrzejszym remisie Polonii z Korona, nadrabiamy do wszystkich. Do tego Slask mocno oslabiona obrona. Jak dzis wygramy i z Legia, to przynajmniej v-ce mistrz mozliwy
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 25.03.2012, 16:50
W I połowie przegraliśmy walkę w środku pola. Jeśli Probierz czegoś nie zmieni, przegramy ten mecz. W końcówce już mocno pachniało bramką dla Niebieskich.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 25.03.2012, 16:54
TRAGEDIA ..... inaczej nie mozna nazwac I polowy ...... najgorsze ( narazie) jest to ze nasi zawodnicy nie umieja utrzymac sie przy pilce ....a te bezsensowne dlugie dzidy to raczej forma strachu ..... nie ma pomyslu na gre - mam nadzieje ze Chaves zejdzie bo smierdzi mi czerwona kartka ....Nunez i Kirm na swoim normalnym poziomie
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 25.03.2012, 17:08
Wchodzą w nas jak w masło. Nie do wiary...
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.03.2012, 17:13
Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo. Komentatorow C+ nie da sie sluchac, zalosne.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 25.03.2012, 17:15
Jak do tej pory gramy slabiutko, zadnej sytuacji nie stworzylismy...
Malo kombinacyjnej gry, 2-3 podania i dzida do przodu.
Ruch jest lepszy po prostu.
DysoN
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 25.03.2012, 17:20
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo.
Nie można powiedzieć, że go nie było. Dyskusyjna sytuacja. gdybyś był kibicem Ruchu to byś powiedział, że prawidłowa decyzja.
Teraz gramy w 10, wątpliwe, że się z tego podniesiemy.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 25.03.2012, 17:21
Przed rzutem karnym powinno już być 4:0 dla Ruchu! Wisła nie gra nic, posucha jak na Saharze. Patrzeć się na to nie da! Jeszcze wchodzi na boisko "gwiazdor"
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 25.03.2012, 17:25
Wiem, że to nierealne ale chciałbym zeby przed przyszlym sezon wyp...rzedać wszystkich
poza Wilkiem, Pareiko i Meliksonem
reszta nie ma albo umiejetenosci albo checi a najczesciej jednego i drugiego na gre w Wiśle
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Adriss
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 25.03.2012, 17:26
Tym pilkarzyka nei zalezy wogole na WIŚLE po sezonie trzeba pozbyc sie tych najemnikow i budowac prawdziwy zespol. Oni rączki zcierają że wyplata 10 bedzie. Małecki,WIlk reszta dziekujemy
Odpowiedz cytując
Devonisch
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z Nowej Huty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 25.03.2012, 17:27
Gramy pytę, sędzia wydrukował karnego. Zostaje PP.
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 25.03.2012, 17:28
W Wisle brakuje charakternych zawodników ,którzy będą najnormalniej w świecie zapierdalać! Nikt nie każe im umierać za Wisłę ale zarabiają tak duże pieniądze ,że te 90 minut muszą zadupcać. Jak my możemy z tymi boiskowymi leniami krzyczeć po meczu JJJBG czy przed meczem skandować ich nazwiska? Przegrać można ale po walce!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 25.03.2012, 17:29
Devonisch napisał(a):Wyświetl post
Gramy pytę, sędzia wydrukował karnego. Zostaje PP.
Skąd na tym forum przekonanie, że w PP będzie łatwiej niż w lidze?
Odpowiedz cytując
Adriss
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 25.03.2012, 17:30
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Skąd na tym forum przekonanie, że w PP będzie łatwiej niż w lidze?

NAPISAŁ że zostaje PP nei napisal ze bedzie łątwiej nei szukaj sensacji koles...
Odpowiedz cytując
danpe_
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 25.03.2012, 17:31
ktoś się jeszcze zastanawiał czy warto kupować bilet na mecz z Legią - NIE.
To nie jest Wisła walcząca i chcąca cokolwiek ugrać, to zgraja łajz rozpieszczonych przez życie.

Kupiłem karnet (zawsze kupowałem), ale tym razem czuję się oszukany, obiecywano mi co innego. Obiecywano mi walkę i emocje do ostatnich sekund, a dostałem kopaninę bez żadnej walki i oddawanie spotkań bez emocji. No i kawior dla vipów, oraz oblodzone schody i durną ochronę dla mnie.

Prawdę powiedziawszy, gdybym był kasiasty w tym momencie pozwałbym do sądu żądając zwrotu kasy za karnet. Szkoda, że nie można karnetu komuś pożyczyć, nie bardzo chce mi się marnować swój cenny czas na oglądanie tych ćwoków na meczy z Legią. Chyba poczekam, aż coś się w tym klubie pozmienia i przyjdą zawodnicy, którym się chce, którzy będą walczyć i biegać, an ie .......ić po meczu, że zbyt luźno podeszli do meczu.
Luźne to można mieć zwieracze po wędlinie z Tesco. Wam parchy zasrane płacą za grę, więc ....a więcej grania, mniej spacerów po galeriach.
Obecnych pseudopiłkarzy nie chcę sponsorować, rzygać mi się chce, jak sobie pomyśle, ze te pedalskie wycieczki Bunozy do galerii to między innymi z powodu mojej głupoty, że dałem się namówić na kupno abonamentu.
Szczytem bezczelności władz Wisły jest przywrócenie Małeckiego do składu. Właśnie wchodzi na boisko, ja wyłączam relację. Do czasu, aż nie przeprosi Moskala.
Wolę już chodzić na 2 ligową Speedway Wandę, albo koszykarzy Wisły, tym przynajmniej się chce, a to najważniejsze - pomijając poziom umiejętności.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15.