The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 24.03.2012, 22:09
1. Legia Warszawa 23 44 13 5 5 37-13 6 3 2 18-6 7 2 3 19-7
2. Śląsk Wrocław 22 42 13 3 6 38-22 6 2 4 20-12 7 1 2 18-10
3. Ruch Chorzów 22 38 11 5 6 34-22 7 1 3 19-9 4 4 3 15-13 3 4 1 1 1 6-4
4. Polonia Warszawa 22 38 11 5 6 27-20 7 3 1 17-8 4 2 5 10-12 2 4 1 1 0 1-0
5. Korona Kielce 22 38 10 8 4 25-20 6 4 1 14-7 4 4 3 11-13 3 2 0 2 1 3-6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6. Wisła Kraków 22 33 9 6 7 22-18 5 1 5 10-8 4 5 2 12-10 1 0 0 0 1 0-1
7. Podbeskidzie Bielsko-Biała 23 33 9 6 8 22-26 4 4 3 9-8 5 2 5 13-18 1 3 1 0 0 1-0
8. Widzew Łódź 23 32 8 8 7 20-21 5 4 2 12-7 3 4 5 8-14
9. Lech Poznań 21 29 8 5 8 29-18 5 1 3 15-6 3 4 5 14-12 3 3 1 0 2 5-5
10. Górnik Zabrze 22 29 7 8 7 26-25 5 3 3 15-10 2 5 4 11-15 2 6 2 0 0 4-1
11. Jagiellonia Białystok 23 29 8 5 10 27-35 7 2 3 18-12 1 3 7 9-23 3 3 1 0 2 3-6
12. GKS Bełchatów 23 25 6 7 10 27-26 5 4 2 20-11 1 3 8 7-15
13. Zagłębie Lubin 23 24 6 6 11 23-37 4 5 3 13-17 2 1 8 10-20
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14. Lechia Gdańsk 23 21 4 9 10 13-23 2 6 4 7-11 2 3 6 6-12
15. Łódzki KS 23 18 4 6 13 15-42 1 4 7 10-25 3 2 6 5-17
16. Cracovia 23 17 3 8 12 13-30 2 3 7 7-17 1 5 5 6-13

Tabela przedstawia podział ligi: Pierwsze 5 miejsc to drużyny w miare coś grające, druga część to taki szary środek tabeli a trzecia część to dramatyczne druzyny
Jutrzejszy mecz będzie idealnym do tego aby sie z tej szarzyzy odbić i wspiąć się w góre.
Do boju WISEŁKO!!!!!!!
Powód: taki
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 24.03.2012 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:08.