KOMINEK napisał(a):

Co nowego wprowadził Probierz – na pewno bardziej agresywną grę.
Nie wiem czy zauważyliście ale nie ma już wybijania piłki na aut gdy przeciwnik leży na murawie i ,,umiera” . Nasi grają dalej – mnie to bardzo cieszy.
Druga rzecz faktycznie Probierz odpowiednio ustawia chłopaków podających piłkę. Akcja około 78 min strzał na bramkę Amici obok słupka bramkarz biegnie po piłkę a chłopak nie wyrzuca mu jej tylko trzyma piłkę w wyciągniętych rękach i ani drgnie dopiero Burić podbiega do niego i bierze piłkę – o szybkiej kontrze można zapomnieć.
|
Prawda z tą bardziej agresywną grą.
I może nie wybijamy gdy ktoś "umiera" za to przez pozostały czas walimy na uwolnienie.
A z tymi chłopakami od podawania piłek to żartujesz, prawda? Co następne? Będziemy orać boisko jak przyjedzie drużyna z jakimikolwiek umiejętnościami taktycznymi i technicznymi? Poprzestawiamy nazwy ulic żeby pobłądzili?
Ja pier...