
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Remis jak porażka.
Pierwsza połowa, powrót do póżnego Skorży. Dzida, gra górą, trzech prostych podań nie umieli wykonać. No i ta nonszlancja przy straconych bramkach. W drugiej nieco i to tylko momentami przypomnieli sobie jak sie gra obecnie w piłke nożną. Dobrze,że mieliśmy na boisku jedenastu obcokrajowców. Przynajmniej przypomnieli sobie o jakiś resztkach profesjonalizmu. Zaoszczędzono nam machania rękami, bezsensownych rajdów i opieprzania innych po własnym nieprawidłowym zagraniu. Mecz dwóch średniaków ligowych - tabela nie kłamie. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|