
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2010
Offline |
#1
|
|
Kurczę mam już dość tego co się dzieje na boisku następny mecz w którym Wisła ledwie co zremisowała, no to są jakieś jaja kur.. m..!!! jedyne co się Im udało to wygrana z Lechią bo o meczu pucharowym nie wspomnę bo to mieli więcej szczęścia niż rozumu i techniki, już lepiej grają dzieciaki na boisku szkolnym. Panie Probierz pan tego nie widzi co tam się dzieje!!! Już wiem że we wtorek znając Ich to przegrają Z Lechem bo to co pokazują na boisku to nadają się do podawania piłek zwłaszcza że zarabiają nie małe pieniądze.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|