
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#11
|
|
Basałaj chciał zbudować coś w tym kubie, miał na to pomysły i na tyle ile pozwalała mu góra starał się to wdrążać.
Okres jego pobytu w Wiśle oceniam na plus, mimo że większości planów zrealizować po prostu nie mógł. W klubie dochodzi konsekwentnie do coraz większej patologi, kwestią czasu kiedy za kadrę będzie odpowiadał fałszywy łysy dyrektor. Chciałbym aby Cupiał ściągnał cos dla siebie chociażby ze sprzedaży Meliksona i sprzedał klub komuś kto będzie miał więcej cierpliwość do tego wszystkiego.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 13.03.2012 o godz. 22:42.
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|