The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#331
Stary 11.03.2012, 02:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie odniesliscie wrazenia ze z "dzisiejszej" Wisly do tej wielkiej Wisly Kasperczaka tylko Maor i Wilk mieli by szanse zagrac? reszta juz nie ławka,tylko trybuny.
Pareiko>Majdan
Chavez>Kłos

I jeszcze Iliew na ławkę by się załapał. Może Genkow też
Odpowiedz cytując
KKSLECH
Banita
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#332
Stary 11.03.2012, 11:03
we wtorek przyjezdzacie do Poznania? jaką liczbą ?
Odpowiedz cytując
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 11.03.2012, 11:19
w 3tys plus 1tys Śląska
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując
KKSLECH
Banita
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#334
Stary 11.03.2012, 11:21
pytam poważnie.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 11.03.2012, 11:28
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie odniesliscie wrazenia ze z "dzisiejszej" Wisly do tej wielkiej Wisly Kasperczaka tylko Maor i Wilk mieli by szanse zagrac? reszta juz nie ławka,tylko trybuny.

Heh z tego wychodzi ze wczorajszy mecz potwierdzil,ze wlasciwie caly czas stoimy w miejscu a wlasciwie sie cofamy.
Niewiem jak tego dokonujemy ale to pewnie te 7 lat chudych,po tych tłustych.
A Wilk to co tam by robił?
Odpowiedz cytując
babing
Junior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 11.03.2012, 22:56
jak to jest, że mówicie że nie było słychać amikowców, a ja w przekazie słyszałem ich praktycznie cały czas?
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#337
Stary 11.03.2012, 22:59
babing napisał(a):Wyświetl post
jak to jest, że mówicie że nie było słychać amikowców, a ja w przekazie słyszałem ich praktycznie cały czas?
na jakim sektorze byłeś?

Odpowiedz cytując
morfeusz
Junior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 11.03.2012, 23:03
mikrofon mógł być ustawiony bardzo blisko sektora gości. tu wyciszą tam dadzą głośniej - ot cała filozofia telewizji i ich przekazu... w telewizji rzeczywiscie mozna było odniesc wrażenie, że amice było słychać, ale na stadionie nie zdołali się nawet przebić tak się bawią ludzie...
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#339
Stary 12.03.2012, 00:08
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Nie odniesliscie wrazenia ze z "dzisiejszej" Wisly do tej wielkiej Wisly Kasperczaka tylko Maor i Wilk mieli by szanse zagrac? reszta juz nie ławka,tylko trybuny.
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Heh z tego wychodzi ze wczorajszy mecz potwierdzil,ze wlasciwie caly czas stoimy w miejscu a wlasciwie sie cofamy.
Niewiem jak tego dokonujemy ale to pewnie te 7 lat chudych,po tych tłustych.
ciacho napisał(a):Wyświetl post
A Wilk to co tam by robił?
Oj to chyba nie znasz składu tamtej ekipy. Obok piłkarz znakomitych tworzących jakość byli też tacy co stanowili jej słabe ogniwa i wbrew temu co piszesz to kilku z aktualnej ekipy by ich wygryzło.


Angelo Hugues i Majdan słabsi od Pareiki.
Jop słabszy tak od Chavez jak i od Jaliensa.
Strąg też słabszy od Wilka.
A sam Mirek Szymkowiak stwierdził że Melikson jest od niego lepszy i tu bym ...troszkę polemizował, bo to zawodnicy po prostu o innej roli na boisku, innej charakterystyce. Szymek lepszy w odbiorze piłki, Maor szybszy i lepszy technicznie. Myślę że dla Maora w formie miejsce by sie w tamtej ekipie znalazło. Pareiko, Jaliens lub Chavez zamiast Jopa, oraz Wilk z Maorem i chyba tyle. Czyli nieźle bo 4 piłkarzy.

Problem w tym że u nas nie ma Kalu Uche, Kosowskiego, Kuźba też grał nieźle a nade wszystko Żurawski robił różnicę. Duet Kosa i Żuraw , ech takich dwóch by sie nam przydało. Bo u nas za przeproszeniem Kirm z Paljiciem.

Co do lat tłustych i chudych to jest to klasyczny strzał kulą w płot. Bo dobrych lat mamy więcej niż 7, samych tytułów już 8 (!) , a sama metafora też nie trafna bo przyszłości to akurat nikt tu nie zna. Ot wystarczy że będą dobre transfery, lepsza ekipa, lepszy trener, lub aktualny nas zaskoczy lepszym warsztatem pracy niż sugerują jego krytycy i przy szczęściu (co go nam 2 razy brakło) może być po kolejnym sezonie kolejne MP i np. awans do LM, może tak być, pewnie że może, bo przyszłości nikt tu przecież nie zna i ...dobrze.
Ostatnio edytowane przez milosz : 12.03.2012 o godz. 00:22.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#340
Stary 12.03.2012, 02:39
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
na jakim sektorze byłeś?
Data rejestracji powinna udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Albo oglądał w telewizji, albo wpadł tu trochę się ponapinać.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#341
Stary 12.03.2012, 05:45
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Data rejestracji powinna udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.

Albo oglądał w telewizji, albo wpadł tu trochę się ponapinać.
dla tego szanownego napiętego smarkacza pytałem

Odpowiedz cytując
babing
Junior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#342
Stary 12.03.2012, 10:47
Witam. Jestem w USA, więc przekaz był internetowy. Jestem smarkaczem 40-kilkuletnim. Napinam się często, ale w robocie. A w PRZEKAZIE (wyraźniej już nie potrafię napisać) było słychać ich cały czas. Dla zainteresowanych, używam polskiej czcionki, bo mam swojego lapka. Co do meczu - myślę, że jeśli zagramy jak ostatnio, to puchar mamy w plecy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:15.