The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.03.2012, 20:55
Kolumbus napisał(a):Wyświetl post
Pomijając czy powiedział to czy nie, sszkoda że Patryś tak nie protestował u latającego holendra
Patryś? Latający holender? Zapytałbym kim ty k. jesteś, ale szczerze mówiąc mam to gdzieś. Frustratów trzeba olewać.

Ale temat sam w sobie jest ciekawy przez pewną analogię. Mianowicie: jakoś tak się dziwnie składa, że dobrzy trenerzy potrafili sobie z Patrykiem poradzić. U Nawałki debiutował (szkoda, że chwilę później złamał nogę...), Skorża zrobił z niego piłkarza, u Maaskanta był numerem jeden do składu.

Nie protestował, bo może wszystko było w porządku? Ja rozumiem że dla każdego gówniarza Maaskant jest zerem, ale - za jego czasów Wisła zdobyła Mistrzostwo zbieraniną kalek jakiej dawno na Reymonta nie było i weszła do fazy grupowej LE składem niewiele lepszym. Czyli coś jednak osiągnął.

A kto sobie z Patrykiem nie poradził? Kasperczak i Moskal - dwóch trenerów którzy nie nadawali się do prowadzenia Wisły na tym akurat etapie swojej kariery i którzy mieli w niej niewiele do powiedzenia. Obu Basałaj potraktował podobnie, odmawiając niezbędnych wzmocnień przed spotkaniami pucharowymi (Kasperczak nie miał nawet kim gierki zorganizować...). Obaj w klubie traktowani byli jako opcja awaryjna, bo właściciel kazał zwolnić a nikogo sensownego nie udało się ściągnąć. Obu na koniec zwolniono jak szmaty, po łatwych do przewidzenia porażkach pucharowych i nie więcej niż trzech meczach ligowych.

Więc może jednak jest coś w tym, że dobry trener potrafi sobie poradzić z piłkarzami, a słabemu (w dodatku bez poparcia klubu) wchodzą na głowę? No bo jakoś Skorża mógł, Maaskant mógł, a Kasperczak i Moskal musieli użalać się na konferencjach prasowych żeby klub coś wreszcie zrobił z tym Małeckim, bo oni nic nie mogą. Nie wiem, jakby mnie moi podwładni weszli na głowę to szefostwo pewnie oceni to w ten sposób, że się nie nadaję do zarządzania ludźmi. I żadne płacze nic tu nie pomogą, bo będą wtedy mieli rację.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.03.2012 o godz. 21:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:35.