The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.03.2012, 18:39
Po przyjściu Probierza jestem optymistą. Mamy z amiką legią i pejsami mecze u siebie. Patrząc na grę amiki w meczu z Ruchem i ich formę nie ma innego scenariusza niż nasza wygrana w piątek. Probierz bardzo motywująco wpłynął na drużynę, o czym mówią sami piłkarze. Jestem dziwnie spokojny o naszą grę jak dawno. Bądźmy szczerzy. Kaziu Moskal nie poradził sobie z wyzwaniem. Miał za małą wiedzę,doświadczenie, za słaby autorytet. Teraz zaczniemy odrabiać straty
Odpowiedz cytując
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 04.03.2012, 21:22
Quorth napisał(a):Wyświetl post
Po przyjściu Probierza jestem optymistą. Mamy z amiką legią i pejsami mecze u siebie. Patrząc na grę amiki w meczu z Ruchem i ich formę nie ma innego scenariusza niż nasza wygrana w piątek. Probierz bardzo motywująco wpłynął na drużynę, o czym mówią sami piłkarze. Jestem dziwnie spokojny o naszą grę jak dawno. Bądźmy szczerzy. Kaziu Moskal nie poradził sobie z wyzwaniem. Miał za małą wiedzę,doświadczenie, za słaby autorytet. Teraz zaczniemy odrabiać straty

Oby było tak jak mówisz, ale jedno jest pewne - nic samo się nie wygra bez odpowiedniego zaangażowania, nie ukrywajmy Lechia to obecnie jedna z najsłabszych drużyn a my w meczu przeciwko nim nie pokazaliśmy nic (oczywiście życzyłbym sobie więcej takich meczy w których mimo tego ze gramy padline wygrywamy), a cholera wie jak na amice wpłynie zmiana trenera, jedno jest pewne - Bakero nie chcieli już od dawna i już samo to może zmotywować ich do lepszej gry. Jutro nie zagrają więc są swego rodzaju niewiadomą, my zresztą też będziemy, więc liczę na ciekawy mecz
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:08.