The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.02.2012, 00:28
I co z tym fantem zrobic ?

Gramy padake jak s....ysyn,grajkom poza Wilkiem i Siergiejem na niczym nie zalezy i serca za ten klub nie oddadza,robia to co maja robic i nic wiecej.
W lecie jak dla mnie zdecyduje sie co Cupiał jeszcze chce z Wisłą osiagnac. Wyjebac w kosmos twory jak Lamey,Paljic czy Jirsak(tomus liliput gra jako DP?to tylko w polskiej lidze przejdzie...)
Z Ilieva w przyszlym sezonie pozytku wiecej nie bedziemy miec,bo lat mu przeciez nie ubywa i juz niedlugo maks 45 min uciagnie.To samo prawdopodobnie z Sobolem.
No to wychodzi na to,że w lecie zostajemy bez bocznych obroncow poza Marko,do tego bez normalnego i dajacego jakosc w druzynie skrzydłowego -Kirm to Krim a Melikson naturalnie powinien grac w srodku.

Cupiał albo zdecyduje sie wyłożyć naście baniek plnów,żeby w końcu kupic obroncow + skrzydlowych + Bitona albo tanszy odpowiednik albo niech sprzeda Wisłe komus kto cokolwiek w ten klub zainwestuje i zmieni. Bo granie Jirsakiem jako DP z 19letnim Czekajem na stoperze,który powinien sie ogrywac w ME nie ma najmniejszego sensu.
Znaczy - sens ma,tylko bedziemy sie musieli przyzwyczaic do obecnego miejsca w tabeli...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 27.02.2012 o godz. 00:30.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:06.