
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
I co z tym fantem zrobic ?
Gramy padake jak s....ysyn,grajkom poza Wilkiem i Siergiejem na niczym nie zalezy i serca za ten klub nie oddadza,robia to co maja robic i nic wiecej. W lecie jak dla mnie zdecyduje sie co Cupiał jeszcze chce z Wisłą osiagnac. Wyjebac w kosmos twory jak Lamey,Paljic czy Jirsak(tomus liliput gra jako DP?to tylko w polskiej lidze przejdzie...) Z Ilieva w przyszlym sezonie pozytku wiecej nie bedziemy miec,bo lat mu przeciez nie ubywa i juz niedlugo maks 45 min uciagnie.To samo prawdopodobnie z Sobolem. No to wychodzi na to,że w lecie zostajemy bez bocznych obroncow poza Marko,do tego bez normalnego i dajacego jakosc w druzynie skrzydłowego -Kirm to Krim a Melikson naturalnie powinien grac w srodku. Cupiał albo zdecyduje sie wyłożyć naście baniek plnów,żeby w końcu kupic obroncow + skrzydlowych + Bitona albo tanszy odpowiednik albo niech sprzeda Wisłe komus kto cokolwiek w ten klub zainwestuje i zmieni. Bo granie Jirsakiem jako DP z 19letnim Czekajem na stoperze,który powinien sie ogrywac w ME nie ma najmniejszego sensu. Znaczy - sens ma,tylko bedziemy sie musieli przyzwyczaic do obecnego miejsca w tabeli...
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 27.02.2012 o godz. 00:30.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|