
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Guest
|
#1
|
opamiętaj się chopie póki czas! nie zajmujesz się niczym poza Wisłą - Twoja sprawa. Ktoś ma inne priorytety - jego sprawa. Wydaje się, że piłka to nie jest jedyna i najważniejsza sprawa na świecie, ale może się mylę. Mnie osobiście wydaje się zdrowe rozsądne dzielenie czasu i energii pomiędzy rodzinę i/lub przyjaciół, zarabianie kasy (życie zawodowe), rozwój własny, pasję i/lub hobby, ale tu też może błądzę. No i 20 lat temu myślałem trochę inaczej. "To kim ty k.... jesteś?" PM -piłkarz moim zdaniem więcej niż dobry jak na Wisłę, ale może z cytowaniem sentencji jak ta to spokojnie. Tj.głównie popis chamstwa, wybujałego ego i pustej głowa. A w temacie... 6 miejsce, 10pkt. straty. Sobol się rozłożył na dłużej - zero zastępstw, cisza. Jeśli odejdze Chavez - też cisza. Oddala się to MP. W lecie zapewne nowe (które już z kolei) otwarcie, ale kim i z kim |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|