
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2004
Offline |
#11
|
:VAt na 23%, składke rentową +1,5%, akcyzę na paliwo w górę,refundacja leków w dół a urzędników jest o 30 tyś więcej niż w 2007 roku. Jakby za Kaczyńskiego tak było to by już był skazany przez sądy kapturowe Michnika i Lisa na wygnanie z kraju z wilczym biletem za zamach na demokrację a tymczasem Rudy jak nie narty w Alpach to przelot śmigłowcem do Gdańska i meczyk z kumlpami w gałe
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 23.01.2012 o godz. 19:15.
![]()
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii? – Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio. Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|