Cytat:
Katowicki turniej okiem Sandry Biernatek
6.01.12 w piątek o godzinie 13.00, razem z drużyną pojechałyśmy na turniej do Katowic. Jak zawsze w autobusie wesoła atmosfera. W czasie podróży Pan kierowca zadawał strasznie dużo skomplikowanych pytań hehe, nasza Jagódka od czasu do czasu popisywała się swoim zdolnościami muzycznymi, a Sabinka czytała książkę. Niezastąpiony Adrian opowiadał świetne kawały, więc część osób siedziała z bólem brzucha od śmiechu. Było naprawdę sympatycznie.
|
Relacja inna niż wszystkie na
WislaLive.pl