
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#11
|
|
Od razu mówię. Nie oglądałem całego meczu tylko 2 połowę, pierwszą słuchałem w radio.
Pareiko - co miał wybronić to wybronił Lamey - przeciętnie Jovanovic i Diaz - super, wydaje się że z dwóch bocznych obrońców będziemy mieć całkiem dobrych środkowych obrońców Pajlic - lepiej niż w poprzednich meczach, ale szału nie ma Iliev - w 2 połowie opadł z sił Wilk - walka to jego główny atut i to wykorzystuje Jirsak - przeciętnie Boguski - jak on tego nie strzelił ? Małecki - spoko, ale powinien grać bardziej zespołowo Genkov - brawo |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|