
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#1
|
|
Lamey to jest poziome ekstraklasy, natomiast Jovanovic może być gwiazdą.
Brud, dobra mobilizacja to zagra dobrze, w pierwszym meczu z Koroną nieźle zagrał. Nie można porównywać Genkova a Bitona to równi zawodnicy o innej charakterystyce, jeden odgrywający drugi lis pola karnego. Boguski zawsze gra na tym samym poziomie natomiast Iliev czasem błyśnie czasem nie. Nie chce mi się dalej pisać, ale tak chcieliście stawiać na polaków. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#2
|
2. Brud jest słaby, przykro mi. 3. Najlepszym porównaniem Bitona z Genkowem jest statystyka, jak db pamietam: 13-1 ![]() 4. Jak uważasz, że Iliev jest słabszy od Boguskiego to nie mam pytań 5. Chcielibyśmy stawiać na Polaków, ale aktualnie dobrych Polaków w kadrze nie mamy za wielu. Najwięcej moglibyśmy mieć, bez negatywnego wpływu na jakość drużyny, na boisku jednocześnie pięciu - Sobolewski, Wilk, Małecki, Garguła i Czekaj, pod warunkiem że Sobolewski i Czekaj byliby zdrowi. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#3
|
Ja na przykład nigdy nie chciałem większej ilości Polaków w składzie, bo zdaję sobie sprawę, że to w gruncie rzeczy słabi zawodnicy. Zawsze całkowicie popierałem politykę Valckxa stawiania na obcokrajowców. Więc proszę bez tego typu błednych uogólnień. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|