The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.11.2011, 08:46
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Orestowi sędzia nie pasował. Mnie też, bo nie wiem co Kelemen robił na boisku do końca meczu. Poczekajmy na to, czy szacowni eksperci z C+ zrobią doktorat z jego interwencji bo jak dla mnie wyjechał za pole karne pchając piłkę ręką. Kolejna sprawa żółte kartki, dla nas za nic a zawodnicy Ślaska jak święte krowy.
Sam mecz mnie zaskoczył w sensie pozytywnym. Nawet nie wynik bo przypuszczałem, że może być nieźle. natomiast momentami aż miło patrzyło się na grę naszych. Ok, jeszcze daleka droga ale informacje o końcu Wisły chyba jednak były trochę przesadzone.
Fakt Kelemen delikatnie wygarnął piłkę ręką za linią pola karnego, ale to był widać z odpowiedniego ujęcia kamery, więc pretensji do sędziego mieć nie można.
Natomiast Borski wczoraj przyjął zasadę, że Wisłę trzeba wykartkować na maksa. WIsłą miała mniej fauli od Śląska a dostała 4 żółtka, WIlk za pierwszy faul na boisku dostał zółtko - faul w środkowej strefie no dobra powiedzmy, że wychodzili z kontrą - OK, ale WIsła 2-3 razy w takiej samej sytuacji wychodziła z kontrą, faul w śrosku boiska i kartek nie było. Zresztą kilka niezrozumiałych decyzji (czysty wślizg Paljicia - faul, Boguski faulowany - zero gwiazdka, a następnie MIla przewraca się obok Boguskiego i gwiżdże faul). Karny ewidentny, Sobota wisiał na Nunezie, a ten dodał trochę od siebie aktorstwa.
Ciekawe czy Weszło zajmie się wypowiedzią Lenczyka o słabym dniusędziego, bo gdyby to powiedział Maaskant to byłoby 13 artykułów, 169 komentarzy, 4 filmiki i głęboka jazda z odniesieniem oczywiście do forum niniejszego. DLa weszło prawdziwe odrodzenie zespołu to ogłoszą jak dzisiaj Lech wygra 5:0 z WIdzewem, a Rudniew strzeli 4 gole z tego 3 ze spalonych. Ewentualnie jak Jaga naszego polskiego MOu sklepie na wyjeździe ŁKS, bo przecież wczoraj to nie Wisła dobrze grałą, tylko Śląsk grał ch...jowo.
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 26.11.2011 o godz. 08:49.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:45.