The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.11.2011, 20:56
Dariook ,ale opowiadasz bzdury -
to co się teraz dzieje to jest suma wszystkich błędów tych obecnych od lat i tych popełnionych niedawno - za część odpowiada Maskaant za część odpowiada poprzedni zarząd z BC na czele
Błędem jest budowanie drużyny na LM za pięć dwunasta (który to już raz?) - krótki czas na rozbudowanie składu , zgranie go , jeszcze krótszy okres przygotowawczy i odbudowę kondycyjną(niektórzy zawodnicy w ogóle nie mieli czasu na regeneracje przez obozy reprezentacyjne) - ten zespół się toczy ostatkiem sił, grał najwięcej ze wszystkich drużyn ligowych meczów a obóz był najkrótszy. Miała być rotacja składem ,ale i to zawiodło gdy w zespole nastąpiła plaga kontuzji - a zmiennicy? zmiennicy ,którzy nagle musieli odpowiadać za bycie pierwszym składem to zawodnicy zupełnie nie w formie , część też po długich kontuzjach.
Na Maskaant'a można napierdzielać ,że grał defensywnie - w pucharach europejskich paradoksalnie to Nam uratowało tyłek i się dostaliśmy do LE , w lidze to się zupełnie nie sprawdzało bo Wisła to zawsze był zespół na wskroś ofensywny niezależnie czy była to Wisła Żurawskiego , Brożka czy teraz jest Meliksona.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:49.