
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#121
|
|
Bunoza na pewno nie będzie grał od pierwszych minut....
Grał w młodej "ekstraklasie"... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#122
|
|
Jaliens w pierwszym składzie...
![]()
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..
We were the Kings and Queens of promise... ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#123
|
|
Trener Moskal w swoim pierwszym meczu ustawił drużynę w następujący sposób:
Pareiko - Jovanović, Jaliens, Diaz, Paljić - Brud, Jirsak, Garguła - Iliev, Biton, Nunez ![]() Tylko Wisła Nasz T.S. ! Wierność
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#124
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Offline |
#125
|
|
Bardzo fajny skład. Naprawdę KAziu trafił w mój gust. Jak wróći Meleks to Brud na ławę, Nunez do środka i Maor na skrzydło i jedziemy z koksem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#127
|
|
Brud przeciecżĎ on jest za słaby a za jaliensa powinien grać Bunoza! lub Czekaj...
![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Member
Od: 12.2010
Offline |
#128
|
|
Brud, Czekaj, Boguski grali w PP z Limanovia. Ktoś widział ten mecz? Bo jeśli tak to by takie propozycje składu się chyba już nie pojawiły. Fajnie chłopaki są Polakami, ale są SŁABI. Chcecie więcej Polaków to idźcie na Puszczę Niepołomice bo oki co u nas takich Polaków którzy dadzą odpowiednią jakość gry wielu nie ma. Gra dwoma napastnikami? Hmm fajny pomysł, tylko patrzę na Real, a tam 4-5-1. Barcelona? 4-5-1. Bayern? Borussia? Man Utd? Kurcze tak samo. Oczywiście grają dokładnie w pewnych modyfikacjach tego ustawienia ale ogólnie tam różnicę w ofensywie robią skrzydłowi i ofensywnie ustawiony gracz za plecami napastnika. Przechodząc do sedna: nie liczba napastników decyduje czy drużyna gra ofensywnie czy nie, tylko to jak są ustawieni wszyscy gracze w drużynie. Biton i Genkov obaj są "9"tkami choć o nieco innej charakterystyce. Mogą grać razem jak atakujemy na hurra goniąc rezultat, ale w innej sytuacji ich dwóch w 11tce to strata jednego gracza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#129
|
|
Zaskoczył mnie Kaziu. Najbardziej mnie interesuje kwestia odbioru piłki. W środku pipki Garguła i Jirsak na pewno nie powalczą, natomiast umiejętności Bruda w tym aspekcie jeszcze nie rozszyfrowałem.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#130
|
Widząc wczorajszą bramkę Wolskiego wreszcie zrozumiałem o kim mowa. To widać, że jest pewny siebie, ma technikę użytkową, a także potencjał. Nie oglądam MESY, ale czy ktoś przejawia jakieś dobre wyszkolenie techniczne? Oglądając skróty z poprzedniego sezonu zwróciłem uwagę na Stanka. Paljić kiedyś mówił, że najlepszym technicznie młodym zawodnikiem w Wiśle jest Chrapek. Ciekawe jakby poradzili sobie w pierwszej drużynie w lidze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#131
|
|
Zagrają drużyny grające na poziomie drugiej części tabeli. Wisła powinna mieć 16 pkt. a Górnik ma 14 pkt więc spodziewam się równego meczu. Pewnie będzie to mecz do jednej bramki, podobnie jak w derbach, ewentualnie zachowawcze granie na 0:0 z obu stron i spokojny remis dowieziony do końca, który w jakimś stopniu zadowoli obie ekipy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#132
|
Zaraz ruszam na R22 i mam nadzieję,że będziemy się śmiać z naszych przeczuć. ![]()
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#133
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław
Offline |
#134
|
|
Ciekaw jestem jak się spradzi Nunez na skrzydle. Przeciez przed przyjsciem do nas grał wlasnie na flankach w obronie i pomocy
![]() Kaziu zestawił optymalny skład. Kirm wchodzący z ławki jest jakś inny, często był u nas typowym jokerem. Po przerwie powinni w moim mniemaniu wejść Boguski, Genkow i wlasnie wspomniany Kirm. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: KRK
Offline |
#135
|
|
Wrescie Gargula i Jirsak w 1 razem.... no to bedzie sporo grania pilka
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław
Offline |
#136
|
|
O jaaa
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Proko
Offline |
#137
|
|
czy my gramy na Reymonta?...aa mamusiu Górnik nas bije
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce
Offline |
#138
|
![]() "Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#139
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#140
|
|
Sprawdzają się moje słowa - Moskal znów potwierdza, że jest słabym trenerem, a już na pewno, że nie jest trenerem, który potrafi wstrząsnąć zespołem.
Gramy jak zwykle ostatnio bardzo źle. A "młodzi Polacy" typu Bruda niczym pozytywnym z tej mizerii nie wyróżniają się. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#141
|
|
Wg mnie najgorszy jak zwykle Garguła. Choć równie słabi Nunez i Paljic.
Po Brudzie się wiele nie spodziewałem i wiele nie dostaję. A pozytywnie na pewno Czekaj, choć przegrał jedną ważną główkę po której Górnik miał sytuację bramkową. ![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: KRK
Offline |
#142
|
Z ktorej strony? Bo ja tu widze ogromny progres. W defensywie oczywiscie kapota, ale trudno ze skoro Maaskant na tym wogole nie pracowal, zeby sie cos w przeciagu kilku dni zmienilo. Ale jesli chodzi o ofensywe? Za Maaskanta jak sie udalo wymienic 5 podan to byl sukces, tutaj jest sporo zawodnikow ktorzy moga grac pilka i naprawde widac progres, co jest widoczne w posiadaniu, a sie przelozy w ok 60-65 min bo Gornik bardzo duzo biega. Oczywiscie jakos duzo sytuaci nie mielismy, moze nie do konca trafione decyzje personalne - zwlaszcza Nunez na skrzydle, ale Kazek nie mial czasu tego testowac, co normalnie mialby w czasie obozu. Skonczy sie 2:0 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#143
|
90% tych pilkarzy nie nadaje sie do gry... |
|
|
|
Member
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil
Offline |
#144
|
|
Nie jestem malkontentem. Nie cierpię jechania po własnych piłkarzach...
Ale jak słyszę te kosmiczne brednie, pieprzenie banałów, utartych kretyńskich powiedzonek, brak jakiejkolwiek krytyki wobec siebie, i to zawsze (!) w wykonaniu Garguły... Kurva ludzie, po co robić wywiad z człowiekiem, który nie ma nic do powiedzenia. A już na pewno nie o dyscyplinie którą uprawia czy o swojej postawie na boisku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia
Offline |
#145
|
|
Kazek musi cos zmienić, moglismy przegrywac 0-2 do przerwy jest na szczescie 0-0... jedyna chyba nadzieja że Górnik padnie kondycyjnie... oby, 3 pkt potrzebne jak tlen w tym meczu...
cóz wiara jest... JJJ!BG! Powód: DO BOJU WISŁO !!!!!
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 20.11.2011 o godz. 18:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#146
|
|
Po zmianie Moskala za Maaskanta jedyne co sie zmienilo to nazwisko trenera wpisywane w protokole meczowym.
Oczywiscie, Moskal jest trenerem raptem od dwoch tygodni wiec wiele zmienic nie mogl ale nie widze nawet, by pilkarze jakos bardziej zapierdalali bo "jest nowy trener, trzeba sie pokazac". Dalej wiekszosc stoi jak jestemy przy pilce. Jak patrze co my gramy i przypomne sobie slowa Basalaja o tym, ze mamy sklad na MP to ....a czlowiek moze sie tylko zalamac. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#147
|
|
Bardzo, Bardzo słaba połowa w naszym wykonaniu.
Brak kompletnie pomysłu na grę. Garguła i Nunez na skrzydłach to .... (powiem dyplomatycznie) ciekawe ustawienie .... Jovanović - chyba zaczynam rozumieć, czemu za Maskanta - grał Lamey. Niestety z pustego i Salomon nie naleje... ![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#148
|
|
Przegramy.
Na Expekcie płacą aż 6.00... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#149
|
|
Napisze tak CHUJNIA na plus Czekaj , reszta dno. Dziwne że nie przegrywamy 0:3.
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#150
|
|
Widząc grafikę naszego ustawienia przed meczem miałem nadzieję że wreszcie nastąpi pewna poprawa , przynajmniej nieco lepiej będziemy rozgrywać , przytrzymywać piłkę ale jednak jak zwykle ta grafika ma mało wspólnego z rzeczywistym ustawieniem zespołu i zamiast typowego 4-3-3 (którego jestem zwolennikiem) znów 4-2-3-1 w dodatku jakoś w niezrozumiały sposób poukładane : Garguła na prawym skrzydle , Iliev w środku ... to musiało się nie udać! Mam nadzieję ,że Moskal też to zobaczy i zmieni coś w przerwie.
I jeszcze co do wywiadu Garguły : " błędy w obronie " - a niech on mówi za siebie bo nie pamiętam żeby pomagał na prawej stronie Marko a w ofensywie nie zrobił nic ... ale widocznie czyjeś błędy lepiej zauważa!
Ostatnio edytowane przez fanfan : 20.11.2011 o godz. 18:06.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|