FraMat napisał(a):

Nie wiem jak pozostali, ale Petrescu ma do wypełnienia 3-letni kontrakt na kwote 1,5 mln euro.
W kontrakcie ma klauzulę, że klub, który będzie chial go wykupić z Kubania musi zaplacić, bagatela...
15 mln euro

już widze jak Basalaj leci i placi.
I pomyslec, że można było gościa zatrzymac i zawrzec w kontrakcie z nim podobną klauzulę (oczywiście po awansie z Danem do LM)
Ogarnijcie się zanim coś napiszecie
|
Poza tym jak dla mnie Petrescu sam by nie chciał wracac do Wisly wiedzac jak go potraktowano