
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kaczy...wiadomosc.html
Jest winny!! ![]() Miller, czlowiek PZPR-u stojacy w stanie wojennym po stronie ZOMO lejacym ludzi dzis wypowiada slowa: "Do słów Kaczyńskiego nawiązał też Leszek Miller. - Jarosław Kaczyński eksponuje słowa, że Niemcy bili Polaków i to jest dla niego najgorsze. Dla mnie najgorsze jest to, że Polacy bili Polaków" Co za ....a parszywa, cofnij sie 30 lat i ubolewaj nad tym samym faktem szujo. Sa juz wiersze o tragedii wozu TVN24: Siekiera, motyka, dupa, krowa Trwa żałoba narodowa Siekiera, motyka, faszyzm, gruz Został podpalony wóz "Chłopcy z Antifa, chłopcy schyloni (schyleni), Dzisiaj faszyści użyli broni. Dzielnieśmy stali, brukiem rzucali. Wóz transmisyjny padł!" ![]() ![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|