
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Cytat:
Bardzo ciekawe co tego typu trener (skromny, poważny, skupiony na piłce- moje subiektywne odczucia z obserwacji tego pana już ładnych pare miesięcy temu i to niekoniecznie w kontekście Wisły, ot tak po prostu) wymyśliłby dysponując pieniędzmi i warunkami. Podkreślam - CIEKAWE, nie piszę "sukces murowany hurra hurra jak nie to wjedzcie se w kartony". Pozdro Pytałem o twarde argumenty. PS. A googlując sobie Jimeneza wczoraj wieczorem jakoś wcale w zachwyt nie popadłem. Puchar Grecji, 3 miejsce w Hiszpanii- tylko czemu jest teraz bez pracy? No i ile miałby kosztować? Raczej kolejna bomba w budżecie.
Ostatnio edytowane przez Baryl : 09.11.2011 o godz. 20:42.
![]()
It's nothing four sticks of dynamite and a match can't fix
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|