
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
Czarno widzę przyszłość trenerską w naszym klubie...
Dajmy na to, nowy trener przyjdzie w grudniu, ile będzie miał czasu, żeby zapoznać się z zawodnikami, przedstawić plan wzmocnień. Najbliższe okienko raczej będzie wyglądało tak jak wtedy kiedy nie było Stana, transfery za pięć dwunasta i to jeszcze wypożyczenia - a jak! Drużynę na pół roku też można zbudować... Profesjonalizm pełną gębą po prostu. Sorry ale jakoś ciężko mi znaleźć pozytywy w tym wszystkim, takie światełko w tunelu. Powrót do PMS będzie tragiczny. Mam tylko nadzieję, że Ci co byli za zwolnieniem Maaskanta nie będą wybrzydzali i burzyli się - jak się okaże, że nowym trenerem zostanie Fornalik lub inny tego typu wynalazek. Będziemy żałowali tej decyzji, wcześniej czy później do wielu to dotrze - tak samo jak z Petrescu. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|