The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Zamknięty temat
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.11.2011, 18:43
Trzeba wypłacić Robertowi pieniądze za kontrakt do czerwca 2012 więc najpewniej zobaczymy w zimie Fornalika, który nie będzie łykał 200, 300 czy więcej tys. euro za rok tylko pewnie połowę tego.
A w ogóle to kibice będą mieli zabawę i igrzyska trenerskie pewnie do stycznia, a o akademii i sponsorze nadal "ani be ani me ani kukuryku".
Jak to jest, że nie może być na koszulce TF za 5mln i jeszcze kogoś choćby za 2-3
Ostatnio edytowane przez arti : 09.11.2011 o godz. 19:06.
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.11.2011, 18:53
arti napisał(a):Wyświetl post
Trzeba wypłacić Robertowi pieniądze za kontrakt do czerwca 2012 więc najpewniej zobaczymy w zimie Fornalika, który nie będzie łykał 200, 300 czy więcej tys. euro za rok tylko pewnie połowę tego.
A w ogóle to kibice będą mieli zabawę i igrzyska trenerskie pewnie do stycznia, a o akademii i sponsorze nadal "ani be ani me ani kukuryku".
Jak to jest, że nie może być TF za 5mln i jeszcze kogoś choćby za 2-3
Całość to wina Maaskanta, bo gdyby awansował do Ligi Mistrzów, to na wszystko byłyby pieniądze. W TeleFonice, znaczy się...
A ten wziął i nie awansował - do tego z takimi leszczami z Cypru. I cały plan rozwoju klubu poszedł w piździec.
Jakby miał honor, to by się podał do dymisji po APOEL-u. Fornalik na pewno by awansował. Jego Ruch grał taką mega zajebiaszczą piłkę na Malcie...

True story.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.11.2011 o godz. 19:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.11.2011, 20:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Całość to wina Maaskanta, bo gdyby awansował do Ligi Mistrzów, to na wszystko byłyby pieniądze. W TeleFonice, znaczy się...
A ten wziął i nie awansował - do tego z takimi leszczami z Cypru. I cały plan rozwoju klubu poszedł w piździec.
Jakby miał honor, to by się podał do dymisji po APOEL-u. Fornalik na pewno by awansował. Jego Ruch grał taką mega zajebiaszczą piłkę na Malcie...

True story.
" Z TAKIMI LESZCZAMI Z CYPRU" ? Weź człowieku popatrz jak te LESZCZE Z CYPRU wypadają w LM, oprócz patrzenia w tabele zapytam czy oglądałeś choć jeden ich mecz ?
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.11.2011, 20:59
RYBA napisał(a):Wyświetl post
" Z TAKIMI LESZCZAMI Z CYPRU" ? Weź człowieku popatrz jak te LESZCZE Z CYPRU wypadają w LM, oprócz patrzenia w tabele zapytam czy oglądałeś choć jeden ich mecz ?
Jaja sobie robiłem.

OK - rozumiem, że są tu tacy, którzy piszą podobne rzeczy na serio, ale trochę wiary w człowieka...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.11.2011, 06:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jaja sobie robiłem.

OK - rozumiem, że są tu tacy, którzy piszą podobne rzeczy na serio, ale trochę wiary w człowieka...
Sory ale ostatnio wiele głupot można tu znaleźć aż w głowie się przewraca naprawde
nh79
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 09.11.2011, 21:31
RYBA napisał(a):Wyświetl post
" Z TAKIMI LESZCZAMI Z CYPRU" ? Weź człowieku popatrz jak te LESZCZE Z CYPRU wypadają w LM, oprócz patrzenia w tabele zapytam czy oglądałeś choć jeden ich mecz ?

slyszales takie slowo IRONIA?
manolo
Junior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 09.11.2011, 21:09
Panowie,
Dlaczego w ogóle roztrząsamy sprawę nowego trenera? Dajmy czas Kaziowi Moskalowi. Niech weźmie do współpracy Tomka Kulawika i ciągną ten wózek do przodu. To wiślacy z dawien dawna i mam nadzieję że nadacą Białej Gwieździe styl o którym marzymy...
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 09.11.2011, 22:08
Po reakcji Ruchu już widać, że Fornalik to raczej zasłona dymna. Jestem przekonany, iż niektóre "balony" wychodzą celowo (zmyłka lub o Wiśle "powinno" się teraz mówić w mediach).

Jimenez może też być "wiecznym" kandydatem dla Wisły ... podnosi przy okazji prestiż klubu w oczach mediów i kibiców.

Opcja polska może oznaczać (ale nie musi) powrót Smudy po EURO. Opcja zagraniczna (konieczna!) szanse na oczekiwany progres sportowy.
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 09.11.2011, 22:40
ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Opcja polska może oznaczać (ale nie musi) powrót Smudy po EURO. Opcja zagraniczna (konieczna!) szanse na oczekiwany progres sportowy.
Nie oszukujmy się. Szansą na progres sportowy nie jest w tym momencie żaden Jimenez, Petrescu ani van Gaal. Potrzebujemy inwestycji w: sztab (trener przygotowania fizycznego, fizjolog, psycholog - fachowcy), bazę treningową, szkolenie młodzieży, marketing.
Gdyby te sprawy załatwiono zamiast zwalniać Roberta, może wcale nie trzeba byłoby go zwalniać.
Więc lepiej nie będzie. Lepiej już było.
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.11.2011, 10:28
ziz99 napisał(a):Wyświetl post

Jimenez może też być "wiecznym" kandydatem dla Wisły ... podnosi przy okazji prestiż klubu w oczach mediów i kibiców.

.
Dla mnie to zwyczajne jaja i traktowanie ludzie jak baranów,a dla Ciebie podnoszenie prestiżu klubu. To może Mourinho podpiszmy,w Realu nie do końca są z niego zadowoleni? Sama wzmianka o tym podniesie prestiż klubu. Rzecz jasna do momentu gdy ktoś nie zrobi zdjęcia boiska, na którym Portugalczyk miałby prowadzić zajęcia. Wtedy prestiż klubu,że tak powiem, może zaliczyć glebę.

Czy Wy już straciliście kontakt z rzeczywistością?

Z tymi Jimenezami,czy innymi trenerami to jest jak z kosiarką na pustyni. Co z tego,że kupie sobie wypasiony model jak nie mam czego kosić. To będzie zakup dla samego zakupu. A no i mój prestiż wzrośnie. Ale nic poza tym.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.11.2011, 21:05
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to zwyczajne jaja i traktowanie ludzie jak baranów,a dla Ciebie podnoszenie prestiżu klubu.
...
Dokładnie to miałem na myśli. A np. van Niesterlooy, puszczają takie balony żeby zrobić wrażenie jakich to Cupiał nie jest w stanie piłkarzy kupić. Media to tłuką, niektórzy kibice znowu "wierzą", przy okazji karnety się lepiej sprzedają... Realia są potem zawsze mniej optymistyczne, no ale prawie był ... (ot robienie sztucznego prestiżu). Tak robią od lat, a ostatnio dotyczy to także potencjalnych trenerów.
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 10.11.2011, 21:40
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie to zwyczajne jaja i traktowanie ludzie jak baranów,a dla Ciebie podnoszenie prestiżu klubu. To może Mourinho podpiszmy,w Realu nie do końca są z niego zadowoleni? Sama wzmianka o tym podniesie prestiż klubu. Rzecz jasna do momentu gdy ktoś nie zrobi zdjęcia boiska, na którym Portugalczyk miałby prowadzić zajęcia. Wtedy prestiż klubu,że tak powiem, może zaliczyć glebę.
Przepraszam bardzo, ale kto tu zaraz po zwolnieniu Holendra prowadził dyskusję o Jimenezie?
Wybacz brutalną szczerość, ale nasze władze traktują was jak baranów, ponieważ - ujmując rzecz delikatnie - jest to skuteczne. Pójdzie pierd o Van Nisterloyu i już będziecie się kłócić, czy aby dla Wisły nie za stary tak jak teraz o to, czy Jimenez się nadaje ().
Sprawdzało się przez lata puszczanie w eter bajek o "zielonym świetle" po wy.......eniu każdego kolejnego trenera, to czemu mieli tego zaprzestać? Stara piłkarska zasada: "masz frajera, to go duś". I nie ma, że boli i potem wam przykro.

A rację od początku miał 1q2: Maaskant był już zwolniony po odpadnięciu z APOEL-em. Nasz właściciel pozwolił mu reinwestować (niewielką) część pieniędzy za sprzedanych zawodników (), a on tak się odpłaca!? Nie pierwszy raz powtarza się ten wzorzec "trenera wyklętego" na którego porażkę się czeka żeby go z hukiem wy.......ić, wiec na bank to nie przypadek.
Wnioski na przyszłość są bardzo proste, ale depresjonujące i mimo wszystko - chyba fajniej wierzyć w Jimenezów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:42.