
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Guest
|
#1
|
|
Trzeba wypłacić Robertowi pieniądze za kontrakt do czerwca 2012 więc najpewniej zobaczymy w zimie Fornalika, który nie będzie łykał 200, 300 czy więcej tys. euro za rok tylko pewnie połowę tego.
A w ogóle to kibice będą mieli zabawę i igrzyska trenerskie pewnie do stycznia, a o akademii i sponsorze nadal "ani be ani me ani kukuryku". Jak to jest, że nie może być na koszulce TF za 5mln i jeszcze kogoś choćby za 2-3
Ostatnio edytowane przez arti : 09.11.2011 o godz. 19:06.
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
A ten wziął i nie awansował - do tego z takimi leszczami z Cypru. I cały plan rozwoju klubu poszedł w piździec. Jakby miał honor, to by się podał do dymisji po APOEL-u. Fornalik na pewno by awansował. Jego Ruch grał taką mega zajebiaszczą piłkę na Malcie... True story.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 09.11.2011 o godz. 19:19.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#3
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
OK - rozumiem, że są tu tacy, którzy piszą podobne rzeczy na serio, ale trochę wiary w człowieka... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW
Offline |
#5
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: londyn
Offline |
#6
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2011
Offline |
#7
|
|
Panowie,
Dlaczego w ogóle roztrząsamy sprawę nowego trenera |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#8
|
|
Po reakcji Ruchu już widać, że Fornalik to raczej zasłona dymna. Jestem przekonany, iż niektóre "balony" wychodzą celowo (zmyłka lub o Wiśle "powinno" się teraz mówić w mediach).
Jimenez może też być "wiecznym" kandydatem dla Wisły ... podnosi przy okazji prestiż klubu w oczach mediów i kibiców. Opcja polska może oznaczać (ale nie musi) powrót Smudy po EURO. Opcja zagraniczna (konieczna!) szanse na oczekiwany progres sportowy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#9
|
Gdyby te sprawy załatwiono zamiast zwalniać Roberta, może wcale nie trzeba byłoby go zwalniać. Więc lepiej nie będzie. Lepiej już było. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#10
|
Czy Wy już straciliście kontakt z rzeczywistością? Z tymi Jimenezami,czy innymi trenerami to jest jak z kosiarką na pustyni. Co z tego,że kupie sobie wypasiony model jak nie mam czego kosić. To będzie zakup dla samego zakupu. A no i mój prestiż wzrośnie. Ale nic poza tym. ![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Offline |
#11
|
|
Dokładnie to miałem na myśli. A np. van Niesterlooy, puszczają takie balony żeby zrobić wrażenie jakich to Cupiał nie jest w stanie piłkarzy kupić. Media to tłuką, niektórzy kibice znowu "wierzą", przy okazji karnety się lepiej sprzedają... Realia są potem zawsze mniej optymistyczne, no ale prawie był ... (ot robienie sztucznego prestiżu). Tak robią od lat, a ostatnio dotyczy to także potencjalnych trenerów.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#12
|
Wybacz brutalną szczerość, ale nasze władze traktują was jak baranów, ponieważ - ujmując rzecz delikatnie - jest to skuteczne. Pójdzie pierd o Van Nisterloyu i już będziecie się kłócić, czy aby dla Wisły nie za stary tak jak teraz o to, czy Jimenez się nadaje ( ).Sprawdzało się przez lata puszczanie w eter bajek o "zielonym świetle" po wy.......eniu każdego kolejnego trenera, to czemu mieli tego zaprzestać? Stara piłkarska zasada: "masz frajera, to go duś". I nie ma, że boli i potem wam przykro. A rację od początku miał 1q2: Maaskant był już zwolniony po odpadnięciu z APOEL-em. Nasz właściciel pozwolił mu reinwestować (niewielką) część pieniędzy za sprzedanych zawodników ( ), a on tak się odpłaca!? Nie pierwszy raz powtarza się ten wzorzec "trenera wyklętego" na którego porażkę się czeka żeby go z hukiem wy.......ić, wiec na bank to nie przypadek.Wnioski na przyszłość są bardzo proste, ale depresjonujące i mimo wszystko - chyba fajniej wierzyć w Jimenezów. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|