
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#11
|
||
Był też nie tak dawno i taki sezon, w którym nasze grajki coprawda nie dały dupy w meczach derbowych ale na zakończenie sezonu zrobili największy blamaż jaki w życiu przeżyłem! Co najśmieszniejsze Wisła miała na koncie tylko 4 porażki, a jednak Cracovia była 4 miejsca wyżej od Wisły! Był też taki mecz na Suchych Stawach, w którym to Wisła z kretesem przeje__ła w derbach tytuł Mistrza Polski, na rzecz zaprzyjaźnionego Lecha... to był ból! To że Cracovia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli nie znaczy, że jej gracze są inwalidami i nie potrafią kopać w piłkę! Nie leży w moim interesie co u nich szwankuje, ale wiem jedno... ich potencjał nie różni się niczym od Lechii, która w zeszłym roku wyskoczyła jak guma z majtek i też nie potrafie zrozumieć fenomenu Śląska, który też nie ma stylu, gra jednostajnym tempem, a jedynym elementem piłkarskim w którym przewyższa pozostałych to skuteczność! Skoro dla Śląska strzela Voskamp, dlaczego nie mógł wreszcie się odblokować v.d.Biezen? Pewnie teraz znów kilkanaście kolejek nie strzeli gola, bo będą go kryli obrońcy! Jak można dopuścić by chłopa mieżącego prawie 2 metry krył pokurcz, który uwieszony na jego plecach wyglądał niczym tornister na gimnazjaliście? Przypuszczam że Bunoza by sobie spokojnie poradził z wybiciem piłki w tej sytuacji! Nie uważam też by Jaliens grał fatalnie, ale mając obok siebie takich wirtuozów jak Lamey, sam nie wie czy ma go asekurować czy pilnować środka! Jedyni zawodnicy z Wisły nadający się na obronę to Jovanović, Jaliens, Bunoza i Diaz! Innego zestawienia na ten moment nie widzę! Błędem Wisły jest było to, że zbyt pochopnie pozbywali się niektórych zawodników! Dla nich nie liczyła się praca od podstaw tylko im potrzebny był zawodnik na gwałt... na wczoraj! Ćwielong we Wiśle się nie nadawał, w Śląsku gra naprawde fajną piłkę. Jak dla mnie Małecki w niczym go nie przewyższa! Mączyński we Wiśle się nie nadawał, w Górniku z Kwiekiem tworzą całkiem fajną pare środkowych pomocników. Mąka dużo widzi, potrafi nieszablonowo zagrać i co najważniejsze potrafi wrzucić na napastników górną piłkę... zdecydowanie wolał bym oglądac jego aniżeli Jirsaka! Nawet darka Zawadzkiego bym wolał! Kuzera... jednak w Koronie jakoś na niego stawiają i odpłaca się solidną grą. Nawotczyńskiego Wisła sama załatwiła... teraz gra po drugiej stronie Błoń i gra całkiem dobrze. Jedynie żal było patrzeć ile w nim nienawiści do Wisły! Kaczmarek również... wychowanek Wisły uratował 3 pkt. Cracovii. O Lisowskim z Widzewa nikt nie chciał słyszeć... a facet naprawde w Koronie robi wielką robotę na lewej obronie, ciągnie skrzydłem i ma niezłe pierd__nięcie w nodze! A my kiedy wreszcie strzelimy bramkę z wolnego?
Co do ćpania z trenerem... jeśli mi możesz załatwić taką "sesję" z Maaskantem... prosze Cię bardzo. Choć zdecydowanie wolę z nim pogadać w parku Jordana, bo często go tam można spotkać i jeśli tylko będziesz chciał to z nim porozmawiasz na spokojnie. Jeśli zaś chodzi o drugą część pytania... nie miałem okazji dachować samochodem w ostatnich latach, ale może tej zimy się coś wydarzy ![]()
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 07.11.2011 o godz. 13:10.
|
|||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|