
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#11
|
|
Żeby tylko nasze gwiazdy nie zlekceważyły parchów ( ostatnie miejsce w tabeli i tylko jeden punkt na swoim kartoflisku może dzialać na wyobraznie) bo to może być zgubne derby to derby parchaci wiedzą,że dobry wynik z Wisłą może poprawić ich sytuacje i pewnie będą zmotywowani odpowiednio a jeszcze ich pan obieca ekstra premie jak ma w zwyczaju.
Nasi pewnie będą zmęczeni Londynem jednak będzie to ostatni mecz przed przerwą na reprezentacje więc mają dać z siebie wszystko na ten ostatni mecz bo w innym razie odradzam im wizyty w bonarce po ewentualnym olaniu derbów.
Ostatnio edytowane przez Romuald : 30.10.2011 o godz. 21:17.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|